logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Hotel COSTA BITEZHAN BEACH zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа на 6 километри од центарот на Бодрум и на 42 километри од аеродромот Милас - Бодрум.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, фрижидер, купатило, крпи, козметички сет, фен, тераса.

Услуга: All Inclusive. 

Спорт и забава: надворешен базен, СПА центар, масажи, третмани на лице и тело, ароматерапии, Турска бања, сауна, џакузи, Фитнес центар, водни спортови, степ, аеробик, пинг-понг, билијард, одбојка на плажа, мини-клуб, анимација за деца и возрасни.

 

 
-Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. 
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција).
     
-Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето