logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Hotel COSTA BITEZHAN BEACH zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа на 6 километри од центарот на Бодрум и на 42 километри од аеродромот Милас - Бодрум.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, фрижидер, купатило, крпи, козметички сет, фен, тераса.

Услуга: All Inclusive. 

Спорт и забава: надворешен базен, СПА центар, масажи, третмани на лице и тело, ароматерапии, Турска бања, сауна, џакузи, Фитнес центар, водни спортови, степ, аеробик, пинг-понг, билијард, одбојка на плажа, мини-клуб, анимација за деца и возрасни.

 

 
 
 

Слични понуди

Hotel CHARM BEACH

Hotel CHARM BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа на 26 километри од центарот на Бодрум и на 50 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 106 соби, рецепција, 3 бара, главен ресторан, a la carte ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар,
Hotel YASMIN BODRUM RESORT

Hotel YASMIN BODRUM RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа на брегот на морето, на 20 километри од Бодрум, 5 километри oд Тургутреис, и на 55 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 152 соби, рецепција, 3 барови, главен ресторан, 3 a la carte ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, мини-маркет, бутик, менувачн
Hotel SALMAKIS BEACH RESORT & SPA

Hotel SALMAKIS BEACH RESORT & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа во мирно опкружување во Бодрумскиот залив, на прекрасна плажа, на 1 километар одалеченост од центарот на Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 221 соба, рецепција, 5 барови, 3 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, сервис за перење и пеглање, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, с
Hotel VOYAGE TORBA

Hotel VOYAGE TORBA

Локација: Хотелот се наоѓа на 6 километри од центарот на Бодрум, и на 30 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 10 бара, главен ресторан, 8 a la carte ресторана, бебиситер, фото студио, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi