logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel NATUR GARDEN zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа на 7 километри од центарот на Бодрум и на 42 километри од аеродромот Милас - Бодрум, на 50 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува 89 соби, рецепција, бар, внатрешен и надворешен ресторан, маркет, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купатило, козметички сет, фен, тераса.

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: надворешен базен, детски базен, СПА центар, масажи, сауна, Фитнес центар, мини фудбал, тенис, пинг-понг, билијард, одбојка на плажа, мини-клуб, фризерско студио.


Слични понуди

Hotel SALMAKIS BEACH RESORT & SPA

Hotel SALMAKIS BEACH RESORT & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа во мирно опкружување во Бодрумскиот залив, на прекрасна плажа, на 1 километар одалеченост од центарот на Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 221 соба, рецепција, 5 барови, 3 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, сервис за перење и пеглање, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, с
Hotel VOGUE BODRUM

Hotel VOGUE BODRUM

Локација: Хотелот се наоѓа на 8 километри од центарот на Бодрум и на 25 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 11 бара, главен ресторан, 4 a la carte ресторана,  2 сопствени плажи со чадори и лежалки, менувачница, продавници, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi
Hotel ARMONIA HOLIDAY VILLAGE & SPA

Hotel ARMONIA HOLIDAY VILLAGE & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 километри од Тургутреис, на 25 километри од центарот на Бодрум, и на 54 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 381 соба, рецепција, 6 барови, 3 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, маркет. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ,
Hotel BAIA

Hotel BAIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 19 километри од Бодрум и на 48 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 228 соби, рецепција, 5 барови, 4 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, маркет. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, апарат за кафе