logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel BONITA zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Голем

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем Драч, на 15 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лифт, ресторан, бар, снек бар, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени  во цената), менувачница, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, ДВД, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, козметички сет, крпи, тераса.

Услуга: Полу пансион (доручек, вечера).

Спорт и забава: Детско игралиште, жива музика, диско.

  

Тип на сместување/Период  

01.06 - 25.06
/
01.09 - 25.09

26.06 - 31.08

BB

42€

48€

HB

54€

/

AL

66€

78€

Трето лице до 12 год. BB

30€

38€

Трето лице до 12 год. HB

42€

/

Трето лице до 12 год. AL

58€

68€

Дете 6 год. - 11.99 год. BB

20€

24€

Дете 6 год. - 11.99 год. HB

26€

/

Дете 6 год. - 11.99 год. AL

36€

38€

Прво дете 0 год. - 5.99 год.

Бесплатно

Бесплатно

Второ дете 0 год. - 5.99 год. BB

12€

14€

Второ дете 0 год. - 5.99 год. HB

16€

/

Второ дете 0 год. - 5.99 год. AL

22€

24€

*Цената е по лице


Слични понуди

Hotel Blue Eye

Hotel Blue Eye

Локација: Хотелот се наоѓа во Ксамил на 1км одалеченост од плажата Puerto Rico Beach и 2.8 km од Butrint National Park. Општи информации: Хотелот поседува  24 часовна рецепција, Wi-Fi,  бар, приватен паркинг, Wi-Fi,  базен, градина. Сместување: Собите се опремени со клима, ТВ, Wi-Fi, купатило,  тераса.  Услуга: Ноќе
Apartments Gezimi

Apartments Gezimi

Локација: Апартманите се наоѓа во Валона, на 300м од плажата Lungo Mare. Општи информации: Апартманите поседуват паркинг, градина, тераса. Сместување: Собите се опремени со клима, TВ, Wi-Fi, купатило со туш, потполно опремена кујна, фрижидер, тераса. Услуга: Ноќевање.   Услуга 01.06 - 30.06 01.07 - 31.08. 01.09 - 30
Hotel Eval

Hotel Eval

Локација: Хотелот се наоѓа во Саранда на 60м одалеченост од плажата и 2.5 km од центарот на Саранда Општи информации: Хотелот поседува  Wi-Fi, ресторан, бар, приватен паркинг. На 10м одалеченост има продавница за храна. Сместување: Собите се опремени со клима, ТВ, Wi-Fi, купатило со туш,  тераса и добро опремена кујна. Повеќето соби се
Hotel VILA E BARDHE

Hotel VILA E BARDHE

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа Sarande Main Beach, 1 km од Saranda City Beach и 1.5 km од Maestral Beach. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, Wi-Fi, бар, паркинг (3€), градина,  собна услуга,сеф. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, кујна,  купатило со када, фен,  тераса. Усл