logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Hotel REGINA zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Валона

Локација: Хотелот се наоѓа во Валона, на самата плажа.

Општи информации: Хотелот поседува 50 соби (1/1, 1/2 и 1/3 соби), рецепција, ресторан, бар, конференциска сала, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), продавница, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатило со туш, фен, козметички сет, тераса.

Услуга: Полу пансион (доручек, вечера).

Спорт и забава: Огранизирани екскурзии од страна на хотелот.

 

01.10. - 15.04. 

16.04. - 30.06.

01.07. - 30.09. 

двокреветна соба

еднокреветна соба

трокреветна соба

двокреветна соба

еднокреветна соба

трокреветна соба

двокреветна соба

еднокреветна соба

трокреветна соба

17 BB

 

26 HB

 

35 FB

23 BB

 

35 HB

 

46 FB

15 BB

 

23 HB

 

31 FB

23 BB

 

32 HB

 

40 FB

35 BB

 

44 HB

 

52 FB

17 BB

 

26 HB

 

35 FB

35 BB

 

44 HB

 

52 FB

44 BB

 

55 HB

 

63 FB

29 BB

 

38 HB

 

46 FB

*Цена по лице на ден на база BB, HB, FB.
 

-BB - Ноќевање со доручек.

-HB - Ноќевање со доручек и вечера.

-FB - Ноќевање со доручек, ручек и вечера. Со вклучено вино и пиво.

-Доручек - 07.30 - 10.30 ч. / Ручек - 13.00 - 15.30 ч. / Вечера - 19.00 - 23.00 ч.

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд. 


Слични понуди

Hotel ALIKO

Hotel ALIKO

Локација: Хотелот се наоѓа во Валона, на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот е целосно реновиран во 2015 г., поседува 28 соби, рецепција, лифт, ресторан, бар, пицерија, менувачница, продавница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, фрижидер, сеф, купатило, фен, козметички сет, крпи, тераса. У
Hotel PARADISE BEACH

Hotel PARADISE BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, менувачница, градина, сопствена плажа, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Полу пансион/All Inclusive. Спорт и забава: Над
VILA MUCA

VILA MUCA

Локација: Хотелот се наоѓа во Шенѓин, на 10 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Услуга: Само сместување.   VILA MUCA - SHENGJIN Тип на сместување/Период апартман (4+)
Vila ESTER

Vila ESTER

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, тераса, градина, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Услуга: Само сместување.   Vila Ester Тип на сместување/Период апартман 1 кат (5)