logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel GOLDEN LINE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Златни Песоци

Локација: Хотелот се наоѓа на 150 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  2 ресторана, 2 бара, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, фен, тераса.

Услуга: Само сместување/Ноќевање со доручек/All Inclusive.

Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, СПА центар, фитнес центар, билијард, игри во вода, салон за убавина.

 

Golden Line Aparthotel 3*+

 

 

 

 

 

 

RO/BB/ALL

STUDIO (2/2+2/3)

01.05-23.05

24.05-13.06

14.06-04.07

05.07-25.08

26.08-08.09

09.09-19.09

20.09-30.09

изнајмување STUDIO BB /2 /

39

45

69

101

69

45

39

Изнајмување STUDIO /3 /

59

64

89

121

89

64

59

1 возрасен + 1 дете (03-13,99)

31

37

61

93

61

37

31

1 возрасен + 2 деца (03-13,99)

35

41

65

97

65

41

35

1 возрасен + 3 деца (03-13,99)

39

45

69

101

69

45

39

2 возрасни + 1 дете (03-13,99)

39

45

69

101

69

45

39

2 возрасни + 2 деца (03-13,99)

43

49

73

105

73

49

43

Апартман со 1 спална соба (2/4+1/5)  

01.05-23.05

24.05-13.06

14.06-04.07

05.07-25.08

26.08-08.09

09.09-19.09

20.09-30.09

Изнајмување Апартман со 1 спална соба BB /2 /

51

64

90

133

90

64

51

Апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 /

59

72

98

141

98

72

59

Апартман со 1 спална соба + 2 дополнителни легла /4 /

67

81

106

150

106

81

67

Апартман со 1 спална соба + 3 дополнителни легла /5 /

86

100

125

169

125

100

86

2 возрасни + 1 дете (03-13,99)

51

64

90

133

90

64

51

2 возрасни + 2 деца (03-13,99)

55

68

94

137

94

68

55

2 возрасни + 3 деца (03-13,99)

59

72

98

141

98

72

59

3 возрасни + 1 дете (03-13,99)

59

72

98

141

98

72

59

3 возрасни + 2 деца (03-13,99)

63

76

102

145

102

76

63

4 возрасни + 1 дете (03-13,99)

67

81

106

150

106

81

67

Апартман со 2 спални соби (4/6+1/7)  

01.05-23.05

24.05-13.06

14.06-04.07

05.07-25.08

26.08-08.09

09.09-19.09

20.09-30.09

Изнајмување Апартман со 2 спални соби BB /4 /

82

100

124

205

124

100

82

Апартман со 2 спални соби + дополнително легло /5 /

90

108

132

213

132

108

90

Апартман со 2 спални соби + 2 дополнителни легла /6 /

98

116

140

221

140

116

98

Апартман со 2 спални соби + 3 дополнителни легла /7 /

117

136

160

240

160

136

117

4 возрасни + 1 дете (03-13,99)

82

100

124

205

124

100

82

4 возрасни + 2 деца (03-13,99)

86

104

128

209

128

104

86

5 возрасни + 1 дете (03-13,99)

90

108

132

213

132

108

90

5 возрасни + 2 деца (03-13,99)

94

112

136

217

136

112

94

6 возрасни + 1 дете (02-13,99)

98

116

140

221

140

116

98

STUDIO (2/2+2/3)

01.05-23.05

24.05-13.06

14.06-04.07

05.07-25.08

26.08-08.09

09.09-19.09

20.09-30.09

Изнајмување STUDIO ALL /2 /

69

75

99

131

99

75

69

Изнајмување STUDIO /3 /

104

109

133

166

133

109

104

1 возрасен + 1 дете (03-13,99)

46

52

76

108

76

52

46

1 возрасен + 2 деца (03-13,99)

58

63

87

120

87

63

58

1 возрасен + 3 деца (03-13,99)

69

75

99

131

99

75

69

2 возрасни + 1 дете (03-13,99)

69

75

99

131

99

75

69

2 возрасни + 2 деца (03-13,99)

81

86

110

143

110

86

81

Апартман со 1 спална соба (2/4+1/5)  

01.05-23.05

24.05-13.06

14.06-04.07

05.07-25.08

26.08-08.09

09.09-19.09

20.09-30.09

Изнајмување Апартман со 1 спална соба ALL /2 /

81

94

120

163

120

94

81

Апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 /

104

117

143

186

143

117

104

Апартман со 1 спална соба + 2 дополнителни легла /4 /

127

140

166

209

166

140

127

Апартман со 1 спална соба + 3 дополнителни легла /5 /

161

175

200

244

200

175

161

2 возрасни + 1 дете (03-13,99)

81

94

120

163

120

94

81

2 возрасни + 2 деца (03-13,99)

92

106

131

175

131

106

92

2 возрасни + 3 деца (03-13,99)

104

117

143

186

143

117

104

3 возрасни + 1 дете (03-13,99)

104

117

143

186

143

117

104

3 возрасни + 2 деца (03-13,99)

115

129

154

198

154

129

115

4 возрасни + 1 дете (03-13,99)

127

140

166

209

166

140

127

Апартман со 2 спални соби (4/6+1/7)  

01.05-23.05

24.05-13.06

14.06-04.07

05.07-25.08

26.08-08.09

09.09-19.09

20.09-30.09

Изнајмување Апартман со 2 спални соби ALL /4 /

141

160

184

265

184

160

141

Апартман со 2 спални соби + дополнително легло /5 /

164

183

207

288

207

183

164

Апартман со 2 спални соби + 2 дополнителни легла /6 /

187

206

230

311

230

206

187

Апартман со 2 спални соби + 3 дополнителни легла /7 /

222

240

265

345

265

240

222

4 возрасни + 1 дете (03-13,99)

141

160

184

265

184

160

141

4 возрасни + 2 деца (03-13,99)

153

171

196

276

196

171

153

5 возрасни + 1 дете (03-13,99)

164

183

207

288

207

183

164

5 возрасни + 2 деца (03-13,99)

176

194

219

299

219

194

176

6 возрасни + 1 дете (02-13,99)

187

206

230

311

230

206

187

21 = 18; 19 = 17; 18 = 16; 14 = 12; 13 = 12; 12 = 11; 11 = 10; 10 = 9; 9 = 8; 8 = 7; 7 = 6 за пристигнувања во периоди 01.05-13.06. и 09.09.-30.09.


Слични понуди

Hotel VLADISLAV PARTY

Hotel VLADISLAV PARTY

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од плажата и на 200 метри од центарот на Златни Песоци. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, 2 бара, сеф, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек /All Inclusive Drinks/All Inclusi
Hotel MARINA GRAND BEACH

Hotel MARINA GRAND BEACH

 Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на комплексот, на 30 метри од плажа. Општи информации: Хотелот поседува 187соби и 48 апартмани, 9 спрата, 3 лифта, пријатно фоаје, сеф со доплата на рецепција, лоби бар, ресторан со веранда, кафе-слаткарница, снек бар, скај бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини
Hotel ROYAL

Hotel ROYAL

Локација: Се наоѓа на 300 метри од центарот. Општи информации: Хотелот поседува 150 соби, рецепција, сеф, 3 ресторана, 2 бара, продавница, менувачница, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, тоалет, фен, тераса. Услуга: All Inclusive. Спорт и заб
Hotel HELIOS

Hotel HELIOS

Локација: Се наоѓа на 400 метри од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува 555 соби, 8 лифта, рецепција, лоби-бар,ресторан со тераса, продавница за сувенири, салон за убавина, менувачница, СПА центар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитскаТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, тоалет со туш/када, фен. Услуга: Ult