logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel ROSE VILLAGE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на 4 минути од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса.

Услуга: Сместување/Ноќевање со доручек.

Спорт и забава: Надворешен базен со детски дел, детско игралиште, скара.

 

Rose Village Aparthotel 3*                 RO/BB
апартман со 1 спална соба (2/2+2/3)  01.05-19.06 20.06-14.07 15.07-23.08 24.08-31.08 01.09-30.09
изнајмување апартман со 1 спална соба RO /2 лица/ 39 56 63 56 39
апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 лица/ 39 56 63 56 39
2 возрасни + 1 детe (02-11,99) 39 56 63 56 39
2 возрасни + 2 деца (02-11,99) 39 56 63 56 39
апартман со 2 спални (4/4+2/5)  01.05-19.06 20.06-14.07 15.07-23.08 24.08-31.08 01.09-30.09
изнајмување апартман со 2 спалниs RO /4 лица/ 51 64 75 64 51
апартман со 2 спални + дополнително легло /5 лица/ 51 64 75 64 51
4 возрасни + 1 детe (02-11,99) 51 64 75 64 51
4 возрасни + 2 деца (02-11,99) 51 64 75 64 51
доплата за BB со RO возрасен/деца (02-11,99) 3/2 3/2 3/2 3/2 3/2

15% попуст за резервации направени до 30.04 и платени 100% до 10.05


Слични понуди

Hotel IZOLA PARADISE

Hotel IZOLA PARADISE

Локација: Хотелот се наоѓа на 400 метри од плажата, во мирниот дел на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот располага со  234 соби, рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, менувачница, продавница, сеф, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi,  телефон, купатило, тераса. Усл
Hotel YAVOR PAlACE

Hotel YAVOR PAlACE

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот, на 100 метри од хотелот Кубан. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: All Inclusive. Спорт и забава:  Надворешен базен,
Hotel TIA MARIA

Hotel TIA MARIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 250 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 143 соби, рецепција, сеф, ресторан, 2 бара, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион/All Inclusive. Спорт и забава:&
Hotel ILKA

Hotel ILKA

Локација: Хотелот се наоѓа на 100 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 10 соби, рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   Ilka Family hotel 3* &nb