logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel PALOMA zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса.

Услуга: Ноќевање со доручек.

Спорт и забава: Надворешен базен со детски дел.

 

Paloma 3*       BB
DBL соба  (2/2+1/3) 20.05-13.06 14.06-11.07 12.07-18.08 19.08-31.08 01.09-15.09
п.п. DBL BB 14 18 22 18 14
DBL соба - SGL употреба  28 37 44 37 28
DBL соба 28 37 44 37 28
DBL + дополнително легло 39 52 61 52 39
1 возрасен + 1 детe (02-12,99) 28 37 44 37 28
1 возрасен + 2 деца (02-12,99) 28 37 44 37 28
2 возрасни + 1 детe (02-12,99) 28 37 44 37 28

10% попуст за резервации направени до 10.05 и платени 100% до 15.05


Слични понуди

Hotel GRAND OASIS

Hotel GRAND OASIS

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/All Inclusive. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базе
Hotel FLAMINGO

Hotel FLAMINGO

Локација: Се наоѓа на 200 метри од плажата, на 600 метри од центарот на Сончев Брег . Општи информации:  Апартхотелот поседува 158 соби на 6 ката, рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, градина, тераса, лифт, сеф, продавници, сервис за перење и пеглање, менувачница, факс/фотокопир услуги, паркинг. Сместување:  
Hotel AVALON

Hotel AVALON

Локација: Хотелот се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, на 150 метри од плажата, на 1 километар од Несебар. Општи информации: Хотелот поседува 80 соби и  90 апартмани, рецепција, сеф (со доплата), лоби-бар, бар поркај базенот, ресторан со тераса, пица ресторан, фризерски салон, конференциска сала, интернет, паркинг.
Hotel AMFIBIA BEACH

Hotel AMFIBIA BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, де