logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel GOLDEN RAINBOW VIP RESIDENCE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Се наоѓа на самата плажа.

Општи информации: Хотелот поседува  рецепција, сеф, ресторан, 3 бара, сопствена плажа, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска TВ, клима, телефон, Wi-Fi, кујна/мини-бар, купатило со туш, тераса.

Услуга: Само сместување/Ноќевање со доручек/Полу пансион/Полн пансион.

Спорт и забава: Надворешен базен со џакузи и детски дел, фитнес центар, сауна, детско игралиште.

 

Golden Rainbow VIP Residence 3*       RO/BB/HB/FB
STUDIO LUX соба со поглед кон морето (2/2+1/3)  10.05-09.06 10.06-14.07 15.07-24.08 25.08-30.09
изнајмување STUDIO соба со поглед кон морето RO /2 лица/ 69 98 109 69
STUDIO соба со поглед кон морето + дополнително легло /3 лица/ 69 98 109 69
2 возрасни + 1 детe (02-11,99) 69 98 109 69
апартман со 1 спална соба соба со поглед кон морето без балкон (2/2+1/3)   10.05-09.06 10.06-14.07 15.07-24.08 25.08-30.09
изнајмување апартман со 1 спална соба соба со поглед кон морето без балкон  RO /2 лица/ 86 109 115 86
апартман со 1 спална соба соба со поглед кон морето без балкон + дополнително легло /3 лица/ 86 109 115 86
2 возрасни + 1 детe (02-11,99) 86 109 115 86
доплата за возрасни  на дополнително легло (2+2/3+1/4)   12 12 12 12
доплата за деца (02-11,99) на дополнително легло (2+2/3+1/4)  8 8 8 8
апартман со 1 спална соба LUX со поглед кон морето (2/2+1/3)  10.05-09.06 10.06-14.07 15.07-24.08 25.08-30.09
изнајмување апартман со 1 спална соба LUX со поглед кон морето RO /2 лица/ 92 115 132 92
апартман со 1 спална соба LUX со поглед кон морето + дополнително легло /3 лица/ 92 115 132 92
2 возрасни + 1 детe (02-11,99) 92 115 132 92
доплата за возрасни  на дополнително легло   12 12 12 12
доплата за деца (02-11,99) на дополнително легло 8 8 8 8
апартман со 1 спална соба LUX со поглед кон парк (2/2+1/3)  10.05-09.06 10.06-14.07 15.07-24.08 25.08-30.09
изнајмување апартман со 1 спална соба со поглед кон парк RO /2 лица/ 81 104 121 81
апартман со 1 спална соба LUX со поглед кон парк + дополнително легло /3 лица/ 81 104 121 81
2 возрасни + 1 детe (02-11,99) 81 104 121 81
доплата за возрасни  на дополнително легло 12 12 12 12
доплата за деца (02-11,99) на дополнително легло 8 8 8 8
апартман со 2 спални LUX (4/4+1/5)  10.05-09.06 10.06-14.07 15.07-24.08 25.08-30.09
изнајмување апартман со 2 спални LUX RO /4 лица/ 121 150 161 121
апартман со 2 спални LUX + дополнително легло /5 лица/ 121 150 161 121
4 возрасни + 1 детe (02-11,99) 121 150 161 121
доплата за BB со RO за возрасни / дете 02-11,99 6/3 6/3 6/3 6/3
доплата за HB со RO за возрасни / дете 02-11,99 20/10 20/10 20/10 20/10
доплата за FB со RO завозрасни / дете 02-11,99 30/15 30/15 30/15 30/15

10% попуст за резервации направени до 30.04 и платени 100% до 05.05.

7 = 6, 8 = 7, 9 = 8, 10 = 8, 11 = 9, 12 = 10, 13 = 11, 14 = 11 за резервација со престој во периодот 10.05.-10.06. и 26.08.-30.09.

 

 


Слични понуди

Аparthotel VECHNA-R

Аparthotel VECHNA-R

Локација: Се наоѓа на 130 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 60 соби, рецепција, сеф, ресторан, лоби-бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi, кујна, телефон, купатило, тераса.  Услуга: Само сместување/Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: Н
Hotel LAGUNA PARK

Hotel LAGUNA PARK

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата, а на 10 минути од центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, лоби-бар, 2 бара, ресторан, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, козметички сет, фен, тераса. Услуга:&nbs
Hotel LION

Hotel LION

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата во северниот дел на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 2 ресторана, лоби-бар, бар, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi, телефон, мини-бар, купатило со када, фен, тераса. Услуга: Полу пансион + (доручек, вечера, пијалок). Спорт и
Hotel FLAMINGO

Hotel FLAMINGO

Локација: Се наоѓа на 200 метри од плажата, на 600 метри од центарот на Сончев Брег . Општи информации:  Апартхотелот поседува 158 соби на 6 ката, рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, градина, тераса, лифт, сеф, продавници, сервис за перење и пеглање, менувачница, факс/фотокопир услуги, паркинг. Сместување: