logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel SIRENA zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Бјала

Локација: Се наоѓа на 1 минута од плажата. 

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило со туш/када, козметички сет, фен, тераса.

Услуга: Само сместување.

Спорт и забава:  Надворешен базен со детски дел.

 

Sirena Aparthotel 3*         RO
апартман со 1 спална соба (2/3+1/4)  01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09 01.10-31.10
изнајмување апартман со 1 спална соба RO /2 лица/ 26 41 53 41 26
апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 лица/ 26 41 53 41 26
апартман со 1 спална соба + 2 дополнителни легла /4 лица/ 26 41 53 41 26
2 возрасни + 1 детe (02-11,99) 26 41 53 41 26
2 возрасни + 2 деца (02-11,99) 26 41 53 41 26
3 возрасни + 1 детe (02-11,99) 26 41 53 41 26
апартман со 2 спални (4/5+1/6)  01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09 01.10-31.10
изнајмување апартман со 2 спални RO /4 лица/ 38 52 70 52 38
апартман со 2 спални + дополнително легло /5 лица/ 38 52 70 52 38
апартман со 2 спални + 2 дополнителни легла /6 лица/ 38 52 70 52 38
4 возрасни + 1 деца (02-11,99) 38 52 70 52 38
4 возрасни + 2 деца (02-11,99) 38 52 70 52 38
5 возрасни + 1 детe (02-11,99) 38 52 70 52 38

5% попуст за резервации направени до 01.05. и плати 100% до 05.05.
10% попуст за резервации со минимален престој од 8 ноќевања.

* Задолжително еднократно финално чистење за престој повеќе од 3 ноќевања, 15 евра за апартман 1-спална соба и 20 евра за апартман со 2 спални. Висината на надоместокот се плаќа од ваучер.

 


Слични понуди

Hotel VEMARA CLUB

Hotel VEMARA CLUB

Локација: Се наоѓа на 300 метри од плажата. Лоциран е во рамките на границите на археолошкиот комплекс каде има остатоци на античка населба и е пронајдена и винарската визба стара повеќе од 2000 години. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, скај бар, бар покрај базенот, сеф, основен ресторан, a la ca
Aparthotel BYALA HOME COMPLEX

Aparthotel BYALA HOME COMPLEX

Локација: Се наоѓа во центарот на градот, на 800 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 24 соби, рецепција, лоби-бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило со туш/када, козметички сет, фен, тераса. Услуга: Само сместување.     Byala Ho
Aparthotel SILVER BEACH RESORT

Aparthotel SILVER BEACH RESORT

Локација: Се наоѓа на 50 метри од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, бар, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило со туш/када, козметички сет, фен, тераса. Услуга: Само сместување/Ноќевање со доручек. Спорт и забава:&nbs
Vila VEMARA CLUB

Vila VEMARA CLUB

Локација: Се наоѓа на 300 метри од плажата. Лоциран е во рамките на границите на археолошкиот комплекс каде има остатоци на античка населба и е пронајдена и винарската визба стара повеќе од 2000 години. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, скај бар, бар покрај базенот, сеф, основен ресторан, a la ca