logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel BYALA HOME COMPLEX zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Бјала

Локација: Се наоѓа во центарот на градот, на 800 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува 24 соби, рецепција, лоби-бар, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило со туш/када, козметички сет, фен, тераса.

Услуга: Само сместување.

 

 

Byala Home Apartment Complex 3*   RO
STUDIO (2/2+2/3)  15.05-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09
изнајмување STUDIO RO /2 лица/ 27 29 34 29
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 27 29 34 29
апартман со 1 спална соба (2/2+2/4)  15.05-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09
изнајмување апартман со 1 спална соба RO /2 лица/ 31 40 45 40
апартман со 1 спална соба +  дополнително легло /3 лица/ 40 49 54 49
апартман со 1 спална соба +  2 дополнителни легла /4 лица/ 49 58 63 58
2 возрасни + 1 деца (02-11.99) 40 49 54 49
2 возрасни + 2 деца (02-11.99) 49 58 63 58
апартман со 2 спални (4/4+2/6)  15.05-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09
изнајмување апартман со 1 спална соба RO /4 лица/ 40 49 58 49
апартман со 2 спални +  дополнително легло /5 лица/ 49 58 67 58
апартман со 2 спални +  2 дополнителни легла /6 лица/ 58 67 76 67
4 возрасни + 1 детe (02-11.99) 49 58 67 58
4 возрасни + 2 деца (02-11.99) 58 67 76 67
5 возрасни + 1 детe (02-11.99) 58 67 76 67

Слични понуди

Aparthotel SIRENA

Aparthotel SIRENA

Локација: Се наоѓа на 1 минута од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило со туш/када, козметички сет, фен, тераса. Услуга: Само сместување. Спорт и забава:  Надворешен базен со детски дел
Vila VEMARA CLUB

Vila VEMARA CLUB

Локација: Се наоѓа на 300 метри од плажата. Лоциран е во рамките на границите на археолошкиот комплекс каде има остатоци на античка населба и е пронајдена и винарската визба стара повеќе од 2000 години. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, скај бар, бар покрај базенот, сеф, основен ресторан, a la ca
Hotel BYALA BEACH RESORT

Hotel BYALA BEACH RESORT

Локација: Се наоѓа на 50 метри од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува 125 соби, рецепција, ресторан, 2 бара, менувачница, 2 мини-маркета, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило со туш/када, козметички сет, фен, тераса. Услуга: All inclusive. Спорт и заба
Aparthotel SILVER BEACH RESORT

Aparthotel SILVER BEACH RESORT

Локација: Се наоѓа на 50 метри од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, бар, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило со туш/када, козметички сет, фен, тераса. Услуга: Само сместување/Ноќевање со доручек. Спорт и забава:&nbs