logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Vila ALLEGRA zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Каварна

Локација: Се наоѓа на 50 метри од плажата. 

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, сервис за перење и пеглање, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, кујна, Wi-Fi, купатило, тераса.

Услуга: Само сместување.

Спорт и забава: Надворешен базен, детско игралиште, скара.

 

Villa Alegra 3* RO
апартман 1 спална поглед кон парк (2/2+2/3)  01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09
апартман 1 спална поглед кон парк (2) 29 35 47 35
апартман 1 спална поглед кон парк + додатно легло (3) 29 35 47 35
апартман 1 спална поглед кон парк + 2 додатни легла (4) 29 35 47 35
2 возрасни + 1 дете (02-11,99) 29 35 47 35
2 возрасни + 2 деца (02-11,99) 29 35 47 35
3 возрасни + 1 дете (02-11,99) 29 35 47 35
апартман 1 спална поглед кон море (2/2+2/3)  01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09
апартман 1 спална поглед кон море (2) 33 41 54 41
апартман 1 спална поглед кон море + додатно легло (3) 33 41 54 41
апартман 1 спална поглед кон море + 2 додатни легла (4) 33 41 54 41
2 возрасни + 1 дете (02-11,99) 33 41 54 41
2 возрасни + 2 деца (02-11,99) 33 41 54 41
3 возрасни + 1 дете (02-11,99) 33 41 54 41
апартман 2 спални (4/4+2)  01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09
апартман 2 спални (4) 48 62 75 62
апартман 2 спални + додатно легло (5) 48 62 75 62
апартман 2 спални + 2 додатни легла (6) 48 62 75 62
4 возрасни + 1 дете (02-11,99) 48 62 75 62
4 возрасни + 2 деца (02-11,99) 48 62 75 62
5 возрасни + 1 дете (02-11,99) 48 62 75 62
апартман 2 спални романтика (4/4+2/5) 01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-30.09
апартман 2 спални романтика (4) 75 81 86 81
апартман 2 спални романтика + додатно легло (5) 75 81 86 81
апартман 2 спални романтика + 2 додатни легла (6) 75 81 86 81
4 возрасни + 1 дете (02-11,99) 75 81 86 81
4 возрасни + 2 деца (02-11,99) 75 81 86 81
5 возрасни + 1 дете (02-11,99) 75 81 86 81

 

*ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

-5% попуст за резервации направени до 01.05. и 100% платени до 05.05.

-10% попуст за резервации со престој повеќе од 8 ноќевања.

-Екстра попустот се комбинира со попустот за ран букинг.

-Туристичка такса- за возрасен/дете 2+ г. на ден - 1 евро.

 


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето