logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel ROYAL COVE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Каварна

Локација: Се наоѓа на 70 метри од плажата. 

Општи информации: Хотелот поседува 47 соби, рецепција, сеф, ресторан, бар, сопствена плажа, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, кујна, Wi-Fi, тоалет, тераса.

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, фитнес центар, сауна.

 

Royal Cove Apart 3*     ALL
апартман со 1 спална соба (2/2+2/4)  01.05-12.06 13.06-30.06 01.07-24.08 25.08-14.09 15.09-30.09
п.п. апартман со 1 спална соба ALL 38 47 54 47 38
изнајмување апартман со 1 спална соба /2 лица/ 76 94 108 94 76
апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 лица/ 105 123 137 123 105
апартман со 1 спална соба + 2 дополнителни легла /4 лица/ 133 152 166 152 133
2 возрасни + 1 детe (02-11.99 ) 76 94 108 94 76
2 возрасни + 2 деца (02-11.99) 102 123 135 123 102
3 возрасни + 1 детe (02-11.99) 105 123 137 123 105
апартман со 2 спални (4/4+2/6)  01.05-12.06 13.06-30.06 01.07-24.08 25.08-14.09 15.09-30.09
п.п. апартман со 2 спални ALL 30 38 44 38 30
изнајмување апартман со 2 спални /4 лица/ 120 152 175 152 120
апартман со 2 спални + дополнително легло /5 лица/ 148 181 204 181 148
апартман со 2 спални + 2 дополнителни легла /6 лица/ 177 209 232 209 177
4 возрасни + 1 детe (02-11.99 ) 120 152 175 152 120
4 возрасни + 2 деца (02-11.99) 141 175 197 175 141
5 возрасни + 1 детe (02-11.99) 148 181 204 181 148

2 гратис ноќевања за престој од 7 до 13 ноќевања за пристигнувања во периодот 01.05-15.06 и 01.09-30.09.

4 гратис ноќевања за престој од 14 и повеќе ноќевања за пристигнувања во периодот 01.05-15.06 и 01.09-30.09.


Слични понуди

Hotel THRACIAN CLIFFS GOLF & BEACH RESORT

Hotel THRACIAN CLIFFS GOLF & BEACH RESORT

Локација: Се наоѓа на 4 минути од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува 87 соби, рецепција, сеф, 5 ресторана, 2 бара, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, кујна, Wi-Fi, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек. Спорт и забава: Надворешен базен, д
Aparthotel BLACK SEA RAMA GOLF & VILLAS CLUB RESIDENCE

Aparthotel BLACK SEA RAMA GOLF & VILLAS CLUB RESIDENCE

Локација: Се наоѓа на 3 минути од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, 4 ресторан, 3 бара, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, кујна, Wi-Fi, купатило, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион/Полн пансион. Спорт и забава: Н
Hotel WHITE LAGOON

Hotel WHITE LAGOON

Локација: Се наоѓа на 100 метри од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, 2 бара, сопствена плажа, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, мини-бар, Wi-Fi, купатило, тераса. Услуга: All Inclusive. Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, тобогани,
Vila ALLEGRA

Vila ALLEGRA

Локација: Се наоѓа на 50 метри од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, кујна, Wi-Fi, купатило, тераса. Услуга: Само сместување. Спорт и забава: Надворешен базен, детско игралиште, скара. &n