logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel APHRODITE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Несебар

Локација: Се наоѓа на самата плажа.

Општи информации: Хотелот располага со 59 соби, рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса. 

Услуга: Само сместување/Ноќевање со појадок/Полу пансион.

Спорт и забава: Надворешен базен, детски дел, детско игралиште.

 

Aphrodite 3*     RO/BB/HB
DBL соба (2/2+2/3)  20.05-14.06 15.06-30.06 01.07-25.08 26.08-10.09 11.09-30.09
п.п. DBL RO 17 23 33 23 17
SGL соба  /1 лице/ 35 46 66 46 35
DBL соба /2 лица/ 35 46 66 46 35
DBL + дополнително легло  /3 лица/ 48 64 92 64 48
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 35 46 66 46 35
1 возрасни + 2 деца (02-11.99) 43 58 82 58 43
2 возрасни + 1 детe (02-11.99)  39 52 74 52 39
2 возрасниs + 2 деца (02-11.99)  43 58 82 58 43
DBL соба (2/2+2/3)  20.05-14.06 15.06-30.06 01.07-25.08 26.08-10.09 11.09-30.09
п.п. DBL BB 22 28 38 28 22
SGL соба  /1 лице/ 40 51 71 51 40
DBL соба /2 лица/ 45 56 76 56 45
DBL + дополнително легло  /3 лица/ 64 80 107 80 64
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 42 54 73 54 42
1 возрасни + 2 деца (02-11.99) 53 68 92 68 53
2 возрасни + 1 детe (02-11.99)  50 70 95 70 56
2 возрасниs + 2 деца (02-11.99)  59 73 97 73 59
DBL соба (2/2+2/3)  20.05-14.06 15.06-30.06 01.07-25.08 26.08-10.09 11.09-30.09
п.п. DBL HB 32 37 47 37 32
SGL соба 49 60 80 60 49
DBL соба 63 75 94 75 63
DBL + дополнително легло 91 108 135 108 91
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 58 70 89 70 58
1 возрасни + 2 деца (02-11.99) 76 90 115 90 76
2 возрасни + 1 детe (02-11.99)  77 90 112 90 77
2 возрасни + 2 деца (02-11.99)  90 105 129 105 90

10% попуст за резервации направени до 30.04 и платени 100% до 10.05 / не важи за период 15.06-10.09 /


Слични понуди

Hotel THE MILL

Hotel THE MILL

Локација: Се наоѓа на 7 минути од плажата. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: Надворешен базен со детски дел, детс
Hotel STANKOFF

Hotel STANKOFF

Локација: Се наоѓа на самата плажата, помеѓу Равда и Несебар. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, сеф, ресторан, градина,  паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитскаТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило со туш, козметички сет, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек. Спорт и забава: детско
Hotel FESTA PANORAMA

Hotel FESTA PANORAMA

Локација: Се наоѓа на 100 метри од плажата. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, 2 бара, продавница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса.  Услуга: All Inclusive. Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, детско
Hotel EVRIDIKA

Hotel EVRIDIKA

Локација: Се наоѓа на самата плажата, на 2.5 километри од центарот на Несебар. Општи информации: Хотелот поседува 25 соби, 2 студиа, 2 апартмана, рецепција, лоби-бар, сеф (со доплата), ресторан, градина,  паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило со туш, козметички сет, фен,