logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Apartments GREEN LIFE FAMILY zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Пампорово

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од ски терените.

Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг.

Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса.

Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.

Спорт и забава: СПA центар, парна бања, сауна, масажи, детско катче.

 

***ЗИМА 2018/2019!

GREEN LIFE FAMILY Apartments PAMPOROVO 3*

 

BB/HB

STUDIO STANDARD (2)

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

STUDIO STANDARD (2)

35

56

70

56

35

1 возрасен + 1 дете (02-11,99)

35

56

70

56

35

STUDIO STANDARD (2+1/3)

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

STUDIO STANDARD (2) BB

46

64

81

64

46

STUDIO STANDARD /2+1/ + дополнително легло (3)

46

64

81

64

46

1 возрасен + 1 дете (02-11,99)

46

64

81

64

46

1 возрасен + 2 деца (02-11,99)

46

64

81

64

46

2 возрасни + 1 дете (02-11,99)

46

64

81

64

46

Апартман со 1 спална (2/2+2/3)

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

Апартман со 1 спална (2) BB

54

81

94

81

54

 Апартман со 1 спална + дополнително легло (3)

54

81

94

81

54

1 возрасен + 1 дете (02-11,99)

54

81

94

81

54

1 возрасен + 2 деца (02-11,99)

54

81

94

81

54

2 возрасни + 1 дете (02-11,99)

54

81

94

81

54

2 возрасни + 2 деца (02-11,99)

54

81

94

81

54

Апартман со 2 спални (4/4+2/5)

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

Апартман со 2 спални (4) BB

69

105

115

105

69

 Апартман со 2 спални + дополнително легло (5)

69

105

115

105

69

3 возрасни + 1 дете (02-11,99)

69

105

115

105

69

3 возрасни + 2 деца (02-11,99)

69

105

115

105

69

4 возрасни + 1 дете (02-11,99)

69

105

115

105

69

4 возрасни + 2 деца (02-11,99)

69

105

115

105

69

STUDIO STANDARD (2)  

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

STUDIO STANDARD (2) HB

51

72

86

72

51

1 возрасен + 1 дете (02-11,99)

51

72

86

72

51

STUDIO STANDARD (2+1/3)

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

STUDIO STANDARD (2) HB

66

84

100

84

66

STUDIO STANDARD + дополнително легло (3)

66

84

100

84

66

1 возрасен + 1 дете (02-11,99)

66

84

100

84

66

1 возрасен + 2 деца (02-11,99)

66

84

100

84

66

2 возрасни + 1 дете (02-11,99)

66

84

100

84

66

Апартман со 1 спална (2/2+2/3)

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

Апартман со 1 спална (2) HB

78

105

118

105

78

 Апартман со 1 спална + дополнително легло (3)

78

105

118

105

78

1 возрасен + 1 дете (02-11,99)

78

105

118

105

78

1 возрасен + 2 деца (02-11,99)

78

105

118

105

78

2 возрасни + 1 дете (02-11,99)

78

105

118

105

78

2 возрасни + 2 деца (02-11,99)

78

105

118

105

78

Апартман со 2 спални (4/4+2/5)

01.12-21.12

22.12-27.12

28.12-02.01

03.01-04.03

05.03-31.03

Апартман со 2 спални (4) HB

107

144

155

144

107

 Апартман со 2 спални + дополнително легло (5)

107

144

155

144

107

3 возрасни + 1 дете (02-11,99)

107

144

155

144

107

3 возрасни + 2 деца (02-11,99)

107

144

155

144

107

4 возрасни + 1 дете (02-11,99)

107

144

155

144

107

4 возрасни + 2 деца (02-11,99)

107

144

155

144

107

 

*ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

-7=6, 8=7, 9=8, 10=8, 11=9, 12=10, 13=11, 14=12 за престој во период 01.12-21.12 и 05.03.-31.03. 

-Екстра попустот не се комбинира со попустот за ран букинг.

-Туристичка такса- за возрасен на ден - 1 еур./ за дете до 11,99 - 0,50 еур.


Слични понуди

Hotel THE CASTLE

Hotel THE CASTLE

Локација: Хотелот се наоѓа на 100 метри од ски лифтот. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, лоби-бар, сеф, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со централно греење, камин, сателитска ТВ, интернет, телефон, мини-кујна, фрижидер, апарат за кафе/чај, тостер, тоалет со туш, фен, тераса. Услуга:&nbs
Hotel GRAND MURGAVETS

Hotel GRAND MURGAVETS

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: СПA ц
Aparthotel NEVADA

Aparthotel NEVADA

Локација: Хотелот се наоѓа на 100 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: Фитнес ц
Aparthotel MOUNTAIN LODGE

Aparthotel MOUNTAIN LODGE

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Полу пансион.   ***ЗИМА 2018/2019! MOUNTAIN LODGE 3*