logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel FOREST NOOK & Villas FOREST NOOK zvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Пампорово

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 километар од ски терените.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, сеф, ски гардеробер, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со централно греење, камин, сателитска ТВ, интернет, телефон, кујна, тоалет, фен, тераса.

Услуга: Само сместување/Полн пансион.

Спорт и забава: Сауна, масажа, фитнес центар, мини ски терен.

 

***ЗИМА 2018/2019!

 

FOREST NOOK VIllas_ PM 2*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RO

Вила со 2 спални (4/4+2/6)

01.12-22.12

23.12-28.12

29.12-02.01

03.01-06.01

07.01-17.01

18.01-29.01

30.01-09.02

10.02-28.02

01.03-04.03

05.03-10.04

Вила со 2 спални (4) RO

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

Вила со 2 спални + дополнително легло (5)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

Вила со 2 спални + 2 дополнителни легла (6)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

4 возрасни + 1 дете (02-05,99)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

4 возрасни + 1 дете (06-11,99)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

4 возрасни + 2 деца (02-05,99)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

4 возрасни + 2 деца (06-11,99)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

4 возрасни + 2 деца (02-05,99)(06-11,99)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

5 возрасни + 1 дете (02-05,99)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

5 возрасни + 1 дете (06-11,99)

79

97

167

97

79

97

114

97

114

79

 

*ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

-Доплата за НB - 12 евра за возрасен/ 9 евра за дете (6-11,99 г.). 

-Новогодишна вечера (не задолжително) - 22 евра за возрасен/ 11 евра за дете (6-11,99 г.)/ 11 евра за дете (3-5,99 г.)

-Божиќна вечера (не задолжително) - 25 евра за возрасен/ 10 евра за дете (6-11,99 г.) / 6 евра за дете (3-5,99 г.)

-7=6,8=7, 9=8, 10=9, 11=9, 12=10, 13=11, 14=11  за престој во период  01.12-28.12 и 03.01.-29.01, 10.02-28.02. и 05.03-10.04.

-7=5, 8=6, 9=7, 10=8, 11=9, 12=10, 13=11, 14=10 за пристигнувања од 01.03.2019. 

-Екстра попустот се комбинира со попустот за ран букинг.

-Туристичка такса- за возрасен на ден - 1 еур./ за дете до 11,99 - 0,50 еур.


Слични понуди

Hotel ELINA

Hotel ELINA

Локација: Хотелот се наоѓа во мирниот дел на Пампорово, во близина на автобуска станица. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Полу пансион/Полн пансион
Hotel MALINA RESIDENSE

Hotel MALINA RESIDENSE

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   ***ЗИМА 2018/2019!
Hotel SNEZHANKA

Hotel SNEZHANKA

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Полу пансион. Спорт и забава: СПA центар, внатрешен баз
Aparthotel NEVADA

Aparthotel NEVADA

Локација: Хотелот се наоѓа на 100 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: Фитнес ц