logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel MALINA RESIDENSE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Пампорово

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од ски лифтовите.

Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, ски гардеробер, паркинг.

Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса.

Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.

 

***ЗИМА 2019/2020!

MALINA RESIDENCE 3*           RO
апартман со 1 спална соба (2/2+2/3)  01.12-22.12 23.12-29.12 30.12-01.01 02.01-23.01 24.01-29.02 01.03-31.03
изнајмување апартман со 1 спална соба RO /2 лица/ 50€ 73€ 106€ 67€ 73€ 50€
апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 лица/ 53€ 78€ 114€ 73€ 78€ 53€
2 возрасни + 1 детe (02-12,99) 50€ 73€ 106€ 67€ 73€ 50€
2 возрасни + 2 деца (02-12,99) 53€ 78€ 114€ 73€ 78€ 53€
апартман со 2 спални (4/4+1/5)  01.12-22.12 23.12-29.12 30.12-01.01 02.01-23.01 24.01-29.02 01.03-31.03
изнајмување апартман со 2 спални RO /4 лица/ 73€ 106€ 167€ 98€ 106€ 73€
апартман со 2 спални + дополнително легло /5 лица/ 78€ 112€ 176€ 103€ 112€ 78€
4 возрасни + 1 детe (02-12,99) 73€ 106€ 167€ 98€ 106€ 73€
3 возрасни + 2 деца (02-12,99) 73€ 106€ 167€ 98€ 106€ 73€

*ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

-Попуст 20% за резервации до 15.10.19 и целосно платено до 25.10.19  

-Попуст 15% за резервцаии до 15.11.19 и целосно платено до 20.11.19  

-Попуст 10% за резервации до 30.11.19 и целосно платено до 05.12.19 

-Попуст 5%  за престој од 4, 5, 6 ноќевања.

-Попуст 10% за престој од 7 или повеќе ноќевања.

 


Слични понуди

Hotel GRAND MURGAVETS

Hotel GRAND MURGAVETS

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: СПA ц
Hotel Belmont SKI & SPA

Hotel Belmont SKI & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа на 85км од Пловдив, се наоѓа на 1,5км од ски пистите до кои хотелот нуди бесплатен транспорт. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сопствен паркинг, ресторан со капацитет, лоби бар, конференциска сала, ски гардеробер. Сместување:  располага со двокреветни соби и студиа и апартмани кои се со с
Hotel GRAND MONASTERY

Hotel GRAND MONASTERY

Локација: Хотелот се наоѓа веднаш до Студенец ски терените. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Само сместување/Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт
Hotel DAFOVSKA

Hotel DAFOVSKA

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Прекрасниот декор на Врвот Снежанка, ски патеките и Родопските планини го прават вашиот престој неверојатен. Општи информации: Хотелот располага со 44 соби, рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ,