logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel STENATA zvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Пампорово

Локација: Хотелот се наоѓа директно на ски терените.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, сеф, ски гардеробер, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, интернет, телефон, кујна, тоалет, фен, тераса.

Услуга: Само сместување.

Спорт и забава: Масажа.

 

***ЗИМА 2018/2019!

STENATA Aparthotel 2*

 

 

 

 

 

BB/HB

STUDIO (1+1/2)

01.12-26.12

27.12-02.01

03.01-09.01

10.01-31.01

01.02-28.02

01.03-01.04

П.п. STUDIO BB

24

37

30

24

26

24

STUDIO (1)

47

75

60

47

53

47

STUDIO (2)

47

75

60

47

53

47

1 дете + 1 дете (02-06,99)

47

75

60

47

53

47

1 дете + 1 дете (07-13,99)

47

75

60

47

53

47

Апартман со 1 спална (2/2+2/3+0/3)  

01.12-26.12

27.12-02.01

03.01-09.01

10.01-31.01

01.02-28.02

01.03-01.04

П.п.  Апартман со 1 спална BB

30

50

37

30

33

30

Апартман со 1 спална (2)

60

100

75

60

66

60

Апартман со 1 спална + дополнително легло (3)

71

112

86

71

77

71

2 деца + 1 дете (02-06,99)

60

100

75

60

66

60

2 деца + 1 дете (07-13,99)

66

106

81

66

71

66

2 деца + 2 деца (02-06,99)

60

100

75

60

66

60

2 деца + 2 деца (07-13,99)

71

112

86

71

77

71

2 деца + 2 деца (02-06,99)(07-13,99)

66

106

81

66

71

66

Апартман со 2 спални (4/4+2/4)

01.12-26.12

27.12-02.01

03.01-09.01

10.01-31.01

01.02-28.02

01.03-01.04

П.п.  Апартман со 2 спални BB

20

33

26

20

23

20

Апартман со 2 спални (4)

82

131

102

82

93

82

4 деца деца + 1 дете (02-06,99)

82

131

102

82

93

82

4 деца + 1 дете (07-13,99)

87

137

108

87

99

87

4 деца + 2 деца (02-06,99)

82

131

102

82

93

82

4 деца + 2 деца (07-13,99)

93

143

114

93

105

93

4 деца + 2 деца (02-06,99)(07-13,99)

87

137

108

87

99

87

Апартман со 3 спални (6/6+2/6)

01.12-26.12

27.12-02.01

03.01-09.01

10.01-31.01

01.02-28.02

01.03-01.04

П.п.  Апартман со 3 спални BB

17

28

19

17

19

17

Апартман со 3 спални (6)

100

168

115

100

112

100

6 деца + 1 дете (02-06,99)

100

168

115

100

112

100

6 деца + 1 дете дете (07-13,99)

106

174

121

106

117

106

6 деца + 2 деца (02-06,99)

100

168

115

100

112

100

6 деца + 2 деца (07-13,99)

112

179

127

112

123

112

6 деца + 2 деца (02-06,99)(07-13,99)

106

174

121

106

117

106

 

*ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

-Доплата за НB - 12 евра за возрасен/ 9 евра за дете (2-13,99 г.). 

-7=6,8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12  за престој во период  01.12-26.12 и 01.03.-01.04.

-Екстра попустот се комбинира со попустот за ран букинг.

-Туристичка такса- за возрасен на ден - 1 еур./ за дете до 11,99 - 0,50 еур.


Слични понуди

Villas MALINA

Villas MALINA

Локација: Хотелот се наоѓа на 400 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, ресторан, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   ***ЗИМА 2018/2019! VILLAS MALINA
Hotel PANORAMA

Hotel PANORAMA

Локација : Хотелот се наоѓа на 350 метри од ски терените. Општи информации: Хотелот поседува  рецепција, лоби-бар, ресторан, сеф, продавница за сувенири, паркинг. Сместување: Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, телефон, Wi-Fi, тоалет, фен, тераса.  Услуга: Ноќевање со
Hotel MALINA RESIDENSE

Hotel MALINA RESIDENSE

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   ***ЗИМА 2018/2019!
Hotel PAMPOROVO

Hotel PAMPOROVO

Локација: Хотелот се наоѓа во срцето на Родопските планини, на 600 метри од ски центарот Студенец. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, конференциска сала, менувачница, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тера