logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartments LEO zvezdazvezdazvezdaИнформации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Саранда

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата, на 500 метри од центарот.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса.

Услуга: Само сместување.

 

LEO APARTAMENTS 

Период

апартман 1+1 (4)

Период

апартман 2+1 (4+)

Период

соба ( гарсоњера) 3-4 50 м. од морето

01.06 -30.06 / 01.09 - 30.09

40

 01.06 -30.06 / 01.09 - 30.09 

52

01.06 -30.06 / 01.09 - 30.09

35

01.07 -15.07

52

 01.07 -15.07 

69

 01.07 -31.07 

46

16.07 -31.07 / 23.08 - 31.08

58

 16.07 -31.07 / 01.08 - 22.08 

92

 01.08 - 31.08 

58

01.08 - 22.08

69

 23.08 -31.08 

81

 

 

*Цена за наем на соба/апартман на ден.


Слични понуди

Hotel SEASIDE

Hotel SEASIDE

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, бар,  менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Само сместување.   HOTEL SEASIDE Тип на
Hotel ILIRIA

Hotel ILIRIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата, на 500 метри од центарот. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, менувачница, градина, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар/кујна, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Полу пансион/All Inclusive. &nbs
Hotel SUN

Hotel SUN

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем, на 100 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Полу пансион/All Inclusive.   HOTEL SUN 
Villa Dzuliano

Villa Dzuliano

Локација: 150 м од една од повеќето плажи во Ксамил. Општи информации: Располага со 4 двокреветни студија и 4 четворокреветни апартмани, сопствен паркинг. Сместување: Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило, балкон. Услуга: само ноќевање. Термини Број на ноќевања Цена по лице со превоз 1 / 2