logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Vila ESTER zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Ксамил

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, тераса, градина, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса.

Услуга: Само сместување.

 

Vila Ester

Тип на сместување/Период

апартман 1 кат (5)

апартман 2 кат поглед кон море (5)

двокреветна соба + детско креветче

соба со поглед кон море (3-4)

соба 1 кат (4)

двокреветна соба поглед кон море

соба 3 кат со/без поглед кон море

01.06 -10.07 / 26.08 - 10.09

69

75

40

46

40

40

40

10.07 - 25.08

104

108

62

74

69

58

63

*Цена за наем на соба/апартман на ден.


Слични понуди

Villa Dzuliano

Villa Dzuliano

Локација: 150 м од една од повеќето плажи во Ксамил. Општи информации: Располага со 4 двокреветни студија и 4 четворокреветни апартмани, сопствен паркинг. Сместување: Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило, балкон. Услуга: само ноќевање. Термини Број на ноќевања Цена по лице со превоз 1 / 2
Hotel MARIKSEL

Hotel MARIKSEL

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, градина, детско игралиште, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек.   HOTEL MARIKSEL  
Hotel SEASIDE

Hotel SEASIDE

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, бар,  менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Само сместување.   HOTEL SEASIDE Тип на
Hotel BONITA

Hotel BONITA

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем Драч, на 15 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 37 соби, рецепција, лифт, ресторан, бар, снек бар, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени  во цената), менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, ДВД, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, коз