logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel LILIA zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Златни Песоци

Локација:  Се наоѓа на 1 километар од центарот на Златни Песоци, на 30 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, паркинг, сеф, менувачница.

Сместување:  Сите соби се опремени со сателитска ТВ, Wi-Fi, клима, телефон, тоалет, фен, тераса. 

Услуга: Полу пансион/All Inclusive.

Спорт и забава: Надворешен базен, СПА центар, сауна, масажи, солариум, фитнес центар.

 

Lilia 4* HB/ALL
DBL ROOM -min 2; max 2+1 or 3 ad 01.05-15.05 16.05-14.06 15.06-04.07 05.07-30.08 31.08-10.09 11.09-30.09 01.10-31.10
p.p. in DBL HB 21 28 39 51 39 28 21
SGL ROOM (max 1 adl+1 chd 0-1,99 y.o.) 29 39 58 90 58 39 29
DBL ROOM /2 Persons/ 41 55 78 101 78 55 41
DBL + EXTRA BED /3 Persons/ 58 77 109 142 109 77 58
1 adult + 1 Chd (02-11,99) 31 41 59 76 59 41 31
1 Adult + 2 Chd (02-11,99) 41 55 78 101 78 55 41
2 Adults + 1 Chd (02-11,99) 41 55 78 101 78 55 41
APP 1-Bedroom -min 2; max 2+2 or 3+1 adults 01.05-15.05 16.05-14.06 15.06-04.07 05.07-30.08 31.08-10.09 11.09-30.09 01.10-31.10
Rent APP 1-Bedroom HB /2 Persons/ 62 83 101 152 101 83 62
APP 1-Bedroom + EXTRA BED /3 Persons/ 87 116 142 213 142 116 87
2 Adults + 1 Chd  (02-11,99) 62 83 101 152 101 83 62
2 Adults + 2 Chd  (02-11,99) 62 83 101 152 101 83 62
3 Adults + 1 Chd  (02-11,99) 87 116 142 213 142 116 87
DBL ROOM -min 2; max 2+1 or 3 ad 01.05-15.05 16.05-14.06 15.06-04.07 05.07-30.08 31.08-10.09 11.09-30.09 01.10-31.10
p.p. in DBL ALL 31 38 49 61 49 38 31
SGL ROOM (max 1 adl+1 chd 0-1,99 y.o.) 39 49 68 100 68 49 39
DBL ROOM /2 Persons/ 61 75 98 121 98 75 61
DBL + EXTRA BED /3 Persons/ 88 107 139 172 139 107 88
1 adult + 1 Chd (02-11,99) 46 56 74 91 74 56 46
1 Adult + 2 Chd (02-11,99) 61 75 98 121 98 75 61
2 Adults + 1 Chd (02-11,99) 66 80 103 126 103 80 66
APP 1-Bedroom -min 2; max 2+2 or 3 adults 01.05-15.05 16.05-14.06 15.06-04.07 05.07-30.08 31.08-10.09 11.09-30.09 01.10-31.10
Rent APP 1-Bedroom ALL /2 Persons/ 82 103 121 172 121 103 82
APP 1-Bedroom + EXTRA BED /3 Persons/ 117 146 172 243 172 146 117
2 Adults + 1 Chd  (02-11,99) 87 108 126 177 126 108 87
2 Adults + 2 Chd  (02-11,99) 92 113 131 182 131 113 92
3 Adults + 1 Chd  (02-11,99) 122 151 177 248 177 151 122
Early bookings:
15 % попуст за резервација до 28.02 и уплата  20% до 10.03
10 % попуст за резервација до 31.03 и уплата 20% до 10.04

Слични понуди

Hotel MARINA GRAND BEACH

Hotel MARINA GRAND BEACH

 Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на комплексот, на 30 метри од плажа. Општи информации: Хотелот поседува 187соби и 48 апартмани, 9 спрата, 3 лифта, пријатно фоаје, сеф со доплата на рецепција, лоби бар, ресторан со веранда, кафе-слаткарница, снек бар, скај бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини
Hotel EXCELSIOR

Hotel EXCELSIOR

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од песочната плажа. Општи информации: Хотелот располага со 200 соби, рецепција, 2 ресторана, 2 бара,  сеф, паркинг (5 евра на ден). Услуга: All Inclusive. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, фрижидер/мини-бар, тоалет, тераса. Спорт и забава: Надворешен баз
Hotel BERLIN GREEN PARK

Hotel BERLIN GREEN PARK

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, сеф, продавница, сопствена плажа со лежалки и чадори, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тераса, тоалет со туш/када и фен. Услуга: All
Hotel BERLIN GOLDEN BEACH

Hotel BERLIN GOLDEN BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, сеф, продавница, сопствена плажа со лежалки и чадори, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тераса, тоалет со туш/када и фен. Услуга: All