logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Villas OVER SEA zvezdazvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос, на 3 километри од центарот на Едипсос, на самата плажа.

Општи информации: Вилата поседува рецепција, сеф, кафе-градина, градина, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, кујна, Wi-Fi, тоалет, тераса. 

Услуга: Само ноќевање.

Спорт и забава: Јахтинг, скара, детско игралиште.

 

BB 03.06.-
12.06.
12.06.-
21.06.
21.06.-
30.06.
30.06.-
09.07.
09.07.-
18.07.
18.07.-
27.07.
27.07.-
05.08.
05.08.-
14.08.
14.08.-
23.08.
23.08.-
01.09.
01.09.-
10.09.
1/2 студио 65 70 75 80 90 90 90 90 90 90 70
1/3 апартман 85 90 95 100 110 110 110 110 110 110 90
1/4 апартман 100 105 110 115 130 130 130 130 130 130 100

 

  • Цена за наем на студио/aпартман на ден со вклучен доручек.
  • Лежалки и чадори на плажа се вклучени во цената.

 

-Деца до 6 г. - бесплатно.

-Деца 6-11,99 г. - 50%.

 

*Автобуски превоз - возрасни - 60 евра / деца 2-10 г. - 30 евра.

 

*ВАЖНО!

Од 01.01.2018 во хотелите е воведено наплатување на туристичка такса. Износот се разликува според категоризацијата на хотелот.

Туристичката такса за престој е подложна на промени и се плаќа директно во хотелот:

-5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
-4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
-3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
-1* & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето