logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel Vangelis - Агиос Николаос zvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на самата плажа.

Општи информации: Апартхотелот поседува рецепција, сеф, бар, паркинг, детско игралиште, скара. 
 
Сместување: Секоја соба поседува клима, ТВ, кујна, тоалет, тераса, Wi-Fi. 
 
Услуга: Само ноќевање/Ноќевање со вечера.
 
 
 

месец

јуни

јули

август

септември

термин

1

8

15

22

29

8

17

26

4

13

22

31

7

14

ноќевања

7

7

7

7

9

9

9

9

9

9

9

7

7

7

П.п. соба со заедничка кујна

69

69

79

89

99

109

129

139

149

149

129

79

69

65

П.п. соба со кујна

79

79

89

99

109

119

149

159

169

169

149

89

79

79

 
  • Цена по лице за 7 ноќевања - 8 дена/ за 9 ноќевања - 10 дена. 

 

*Автобуски превоз - возрасни - 60 евра / деца 2-10 г. - 30 евра.

 

*ВАЖНО!

Туристичката такса за престој е подложна на промени и се плаќа директно во хотелот:

-5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
-4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
-3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
-1* & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање


Слични понуди

Hotel Themis

Hotel Themis

Локација: Хотелот се наоѓа во Едипсос, на 400м од термалните извори, 50м од големиот маркет Галакси и на 120м од градската плажа. Општи информации: хотелот располага со двокреветни и трокреветни соби, рецепција и лоби бар. Сместување: сите соби се целосно опремени, ТВ, фрижидер, клима и бања. Услуга: ноќевање.   месец мај
Hotel Georgios

Hotel Georgios

Локација: хотелот се наоѓа во Едипсос на 370м од термалните извори и на 90м од плажата. Општи информации: хотелот располага со двокреветни и трокреветни соби,апартман,  рецепција и лоби бар. Сместување: сите соби се целосно опремени, ТВ, фрижидер, купатило и кујна. Услуга: ноќевање.   месец мај јуни јули а
Hotel PALATINO - Edipsos

Hotel PALATINO - Edipsos

Локација: Хотелот е централно лоциран во централниот дел на Едипсос, само 10 метри од плажа и на кратко растојание од познатите термални извори. Општи информации: Сите соби се стилски средени со големи балкони кои имаат поглед на море и на самиот град, сателитска ТВ, фрижидер, фен, Wi-Fi, клима уред, туш кабини, централно греење, телефон, сеф.
Aparthotel MARIA

Aparthotel MARIA

Локација: Студијата се наоѓаат на еделана локација на плажите на Агиос Николаос, неколку километри од Едипсос. Општи информации: Комплексот е веднаш до морето. Идеален е за семејства и за безбедноста на нивните деца кои слободно можат да се играат во самиот двор на комплексот. Исто така поседува големо паркинг место заштитено од сонцето и обе