logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel PALACE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, 2 ресторана, 2 бара,  паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.

Услуга: Полу пансион.

Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, караоке.

 

Palace 3*+     HB
DBL соба (2/2+1) 01.05-08.06 09.06-02.07 03.07-25.08 26.08-09.09 10.09-30.10
п.п. DBL HB 22 32 43 32 22
SGL соба /1 лице/ 34 56 85 56 34
DBL соба /2 лица/ 45 63 85 63 45
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 34 47 77 47 34
1 возрасен + 2 деца (02-11.99) 45 63 85 63 45
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 45 63 85 63 45
апартман со 1 спална соба (2+1/3/2+3/4)  01.05-08.06 09.06-02.07 03.07-25.08 26.08-09.09 10.09-30.10
п.п. апартман со 1 спална соба HB /3 лица/ 22 31 42 31 22
изнајмување апартман со 1 спална соба/2 лица/ 67 94 127 94 67
апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 лица/ 67 94 127 94 67
апартман со 1 спална соба + 2 дополнителни легла /4 лица/ 84 119 160 119 84
2 возрасни + 2 деца (02-11.99) 67 94 127 94 67
2 возрасни + 3 деца (02-11.99) 78 109 148 109 78

/ валидни за резервации направени по 01.03 /: 21 = 18; 14 = 12, 10 = 9; 7 = 6 за пристигнувања во периоди 01.05-02.06 и 10.09-30.10.


Слични понуди

Hotel KUBAN RESORT & AQUA PARK

Hotel KUBAN RESORT & AQUA PARK

Локација: Хотелот се наоѓа на 150 метри од плажата, во центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот располага со  рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, снек бар, менувачница, продавница, сеф, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi,  фрижидер, телефон, купатило, фен,
Hotel ARDA

Hotel ARDA

Локација: Се наоѓа на 5 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува  рецепција, ресторан, лоби-бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, купатило, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/доручек и вечера. Спорт и забава: Надворешен базен со лежалки и ч
Hotel AMFIBIA BEACH

Hotel AMFIBIA BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, де
Hotel KAVKAZ GOLDEN DUNE

Hotel KAVKAZ GOLDEN DUNE

Локација: Хотелот се наоѓа на 5минути од плажата, на 1 километар од центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува 99 соби и  18 апартмана, рецепција, коктел бар, ресторан, интернет, паркинг, шопинг центар, менувачница, фризерско студио. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, мин