logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel ARKITE COMPLEX zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 километри од Cacao Beach.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.

Услуга: Само сместување.

Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, пинг-понг.

 

Arkite Complex Aparthotel 3* /PM/ RO
STUDIO (2/2+1)  01.06-23.06 24.06-13.07 14.07-20.08 21.08-06.09 07.09-30.09
изнајмување STUDIO RO /2 лица/ 22 29 40 29 22
STUDIO + дополнително легло / 3 лица/ 22 29 40 29 22
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 22 29 40 29 22
1 возрасен + 2 деца (02-11.99) 22 29 40 29 22
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 22 29 40 29 22

 


Слични понуди

Hotel BLUE PEARL

Hotel BLUE PEARL

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, менувачница, сопствена плажа, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар/кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Ultra All Inclusive. Спорт и забава:  Надворешен ба
Hotel MPM ASTORIA

Hotel MPM ASTORIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Ultra All Inclusive. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски б
Hotel GRAND OASIS

Hotel GRAND OASIS

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/All Inclusive. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базе
Mladinski kamp - KAMELOT

Mladinski kamp - KAMELOT

Неповторлива можност за Вашите деца да поминат незаборавно лето со организиран престој, во прекрасен луксузен хотелски комплекс.Апарт - Комплекс Камелот се наоѓа во јужниот дел на најживиот резорт на Црното Море Сончев Брег, и на неколку стотини метри од најпопуларната плажа Cacao Beach. Комплексот располага со голем базен, повекефункционално спорт