logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel BALATON zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на 150 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, продавница, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.

Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион/All Inclusive.

Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, масажа.

 

Balaton 3*     BB/HB/ALL
DBL  соба (2/2+1/3)  23.05-19.06 20.06-11.07 12.07-20.08 21.08-09.09 10.09-30.09
п.п. DBL BB 14 21 29 21 13
SGL соба 14 31 43 31 14
DBL соба 28 41 58 41 25
DBL + дополнително легло /3 лица/ 37 56 78 56 34
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 21 31 43 31 19
1 возрасен + 2 деца (02-11.99) 28 41 58 41 25
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 30 44 60 44 28
доплата HB со BB за возрасни/деца 2-11.99  6/3 6/3 6/3 6/3 6/3
доплата HB со BB за возрасни/деца 2-11.99  6/4 6/4 6/4 6/4 6/4
доплата ALL со BB завозрасни/деца 2-11.99  12/6 12/6 12/6 12/6 12/6
доплата ALL со BB за возрасни/деца 2-11.99  12/6 12/6 12/6 12/6 12/6

10% попуст за резервации направени до 30.04 и 100% исплатени до 10.05

14 = 10, 13 = 11, 12 = 10, 11 = 9, 10 = 8, 9 = 7, 8 = 6, 7 = 5 за пристигнувања во период 23.05-19.06 и 10.09-30.09


Слични понуди

Hotel AUGUSTA

Hotel AUGUSTA

Локација: Се наоѓа на 3 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, фрижидер, купатило, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион/Полн пансион. Спорт и забава: Надворешен базен со детски дел, детск
Hotel ILKA

Hotel ILKA

Локација: Хотелот се наоѓа на 100 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 10 соби, рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   Ilka Family hotel 3* &nb
Hotel AVALON

Hotel AVALON

Локација: Хотелот се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, на 150 метри од плажата, на 1 километар од Несебар. Општи информации: Хотелот поседува 80 соби и  90 апартмани, рецепција, сеф (со доплата), лоби-бар, бар поркај базенот, ресторан со тераса, пица ресторан, фризерски салон, конференциска сала, интернет, паркинг.
Hotel YAVOR PAlACE

Hotel YAVOR PAlACE

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот, на 100 метри од хотелот Кубан. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: All Inclusive. Спорт и забава:  Надворешен базен,