logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel DAWN PARK DELUXE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на 6 минути од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.

Услуга: Само сместување.

Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, анимација, СПА цента, сауна, џакузи, фитнес центар, масажа, салон за убавина.

 

Dawn Park DELUXE Aparthotel 3 *     RO
STUDIO (2/2+1)  01.05-07.06 08.06-06.07 07.07-22.08 23.08-06.09 07.09-31.10
изнајмување STUDIO RO /2 лица/ 40 46 49 46 40
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 40 46 49 46 40
1 возрасен + 2 деца (02-11.99) 40 46 49 46 40
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 40 46 49 46 40
апартман со 1 спална соба (2/2+2/3)  01.05-07.06 08.06-06.07 07.07-22.08 23.08-06.09 07.09-31.10
изнајмување апартман со 1 спална соба RO /2 лица/ 49 55 63 55 49
апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 лица/ 49 55 63 55 49
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 49 55 63 55 49
2 возрасни + 2 деца (02-11.99) 49 55 63 55 49

10% попуст за резервации направени до 30.05. и платени 100% до 05.06.

21 = 19, 14 = 12, 13 = 12, 12 = 11, 11 = 10, 10 = 9, 9 = 8, 8 = 7, 7 = 6 за резервации со престој во период 01.05-06.07 и 23.08-31.10


Слични понуди

Hotel SMARTLINE MERIDIAN

Hotel SMARTLINE MERIDIAN

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата, на 800 метри од центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува 268 соби, рецепција, сеф, 3 ресторана, 2 бара, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, Wi-Fi, телефон, купатило, фен, тераса. Услуга: Полу пансион/All Inclu
Hotel KAVKAZ GOLDEN DUNE

Hotel KAVKAZ GOLDEN DUNE

Локација: Хотелот се наоѓа на 5минути од плажата, на 1 километар од центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува 99 соби и  18 апартмана, рецепција, коктел бар, ресторан, интернет, паркинг, шопинг центар, менувачница, фризерско студио. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, мин
Hotel GLOBUS

Hotel GLOBUS

Локација: Хотелот се наоѓа на 20 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, 2 ресторана, 2 бара, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, Wi-Fi, телефон, купатило, фен, тераса. Услуга: Полу пансион. Спорт и забава: Надворешен базен со детски дел, внатре
Hotel MPM KALINA GARDEN

Hotel MPM KALINA GARDEN

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 250 соби, рецепција, сеф (на рецепција), ресторан со тераса, бистро, лоби-бар, интернет, продавница, менувачница, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, ЛЦД ТВ, телефон,  мини фрижидер, сеф, купатило со туш, фен, тераса. Услу