logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel DIETHNES - Едипсос zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа во центарот на Едипсос, на 220 метри од топлите извори и плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, ресторан, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, фрижидер, Wi-Fi, тоалет, тераса. 

Услуга: Само ноќевање/Ноќевање со доручек/Полу пансион.

Спорт и забава: Внатрешен базен со хидромасажа, хидромасажни кади.

 

 


Слични понуди

Villa Angelos - Edipsos

Villa Angelos - Edipsos

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Едипсос, на 130 метри од плажата. Општи информации: Хотелот во својот состав содржи двокреветни соби, трокреветни соби и апартмани,  рецепција, ,градина, паркинг . Сместување: Секоја соба има ТВ, Wi-Fi, клима , тоалет, целосно опремена кујна, тераса. 
Aparthotel Vangelis - Агиос Николаос

Aparthotel Vangelis - Агиос Николаос

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на самата плажа. Општи информации: Апартхотелот поседува рецепција, сеф, бар, паркинг, детско игралиште, скара.    Сместување: Секоја соба поседува клима, ТВ, кујна, тоалет, тераса, Wi-Fi.    Услуга: Само ноќевање.          
Park Hotel, Агиос Николаос

Park Hotel, Агиос Николаос

Локација: Хотелот се наоѓа во прекрасно и мирно место на само 150 метри од плажа и на 1,5 км од Едипсос. Општи информации: Хотелот располага со 14 соби, рецепција, голема градина за релаксација. Сместување: Сите соби на хотелот имаат свој балкон, кујна, клима, WiFi и ТВ Услуга: ноќевање/ ноќевање со доручек.    
Apart-hotel DAFNI Studios

Apart-hotel DAFNI Studios

Локација: Хотелот се наоѓа во Едипсос, на 400 метри од термалните извори, 50 метри од големиот маркет Галаксис и 120 метри од градската плажа. Сместување: Хотелот располага со двокреветни соби, опремени со комплетно опремена кујна, купатило со туш кабини, балкон со поглед на градот или дворот, фрижидер, ТВ.