logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Hotel ISMENA SPA & WELLNESS zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Девин
Локација: Хотелот се наоѓа во мирниот дел на Девин, опкружен во прекрасна природа.
 
Општи информации: Хотелот располага со рецепција, ресторан, бар, градина, паркинг.
 
Сместување:  Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, мини-бар, тоалет со туш/када, сеф, Wi-Fi, телефон, тераса.
 
Услуга: Ноќевање со доручек.
 
Спорт и забава: СПА центар, масажи, внатрешен базен, надворешен базен, детски базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес центар, масажи, детско игралиште.
 
 
 

 

 

ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето