logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Hotel ISMENA SPA & WELLNESS zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Девин
Локација: Хотелот се наоѓа во мирниот дел на Девин, опкружен во прекрасна природа.
 
Општи информации: Хотелот располага со рецепција, ресторан, бар, градина, паркинг.
 
Сместување:  Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, мини-бар, тоалет со туш/када, сеф, Wi-Fi, телефон, тераса.
 
Услуга: Ноќевање со доручек.
 
Спорт и забава: СПА центар, масажи, внатрешен базен, надворешен базен, детски базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес центар, масажи, детско игралиште.
 
 
ISMENA hotels SPA and Wellnes 4* 01.03.-31.05. and 01.10.- 30.11. 01.06.-30.09. and 01.12.- 24.12.
Понеделник-Четврток Петок-
Сабота
Понеделник-Четврток Петок-
Сабота
BB BB BB BB
еднокреветна соба во анекс вила 44 50 50 55
двокреветна соба во анекс вила 69 73 74 79
вила (4) 135 144 149 155
делукс вила (4) 146 152 165 177
апартман 1 спална во хотелскиот дел (2) 77 85 85 92
дете до 3.99 г. - бесплатно
дете 4-11.99 г. на додатно легло се доплатува само за доручек - 3 евра на ден
возрасен на додатно легло - 18 на ден со доручек 

 

*Цени за наем на соба на ден и вклучуваат: ноќевање со доручек, базен, џакузи, фитнес центар, парна бања, зона за релаксирање, интернет, паркинг, туристичка такса.

-Дадените цени не се валидни за време на Националните и Интернационалните празници.

ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето