logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel Marina View Fort Beach /FORT NOKS/ zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Св. Влас

Локација: Хотелот е дел од комплексот Fort Noks во Свети Влас на самата плажата.

Општи информации: 3 ресторани, 10 базени,5 детски базени, 6 детски игралишта, фитнес центар, СПА центар. 

Сместување: сите соби се со ТВ, телефон, мини бар, фрижидер, балкон, клима уред и бања.

Услуга: ноќевање

 

Marina View Fort Beach Aparthotel 3*_FORT NOKS RO
STUDIO (2)  01.05-23.05 24.05-15.06 16.06-30.06 01.07-27.08 28.08-10.09 11.09-23.09
изнајмување STUDIO RO /2 лица/ 28 44 44 56 44 44
1 возрасенs + 1 детe (02-11.99) 28 44 44 56 44 44
апартман со 1 спална соба (2/4)  01.05-23.05 24.05-15.06 16.06-30.06 01.07-27.08 28.08-10.09 11.09-23.09
изнајмување апартман со 1 спална соба RO /2 лица/ 41 55 55 74 55 55
апартман со 1 спална соба + дополнително легло /3 лица/ 41 55 55 74 55 55
апартман со 1 спална соба + 2 дополнителни легла /4 лица/ 47 61 61 79 61 61
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 41 55 55 74 55 55
2 возрасни + 2 деца (02-11.99) 41 55 55 74 55 55
3 возрасни + 1 детe (02-11.99) 41 55 55 74 55 55
апартман со 1 спална соба LUX (2/4)  01.05-23.05 24.05-15.06 16.06-30.06 01.07-27.08 28.08-10.09 11.09-23.09
изнајмување апартман со 1 спална соба LUX RO /2 лица/ 48 64 64 81 64 64
апартман со 1 спална соба LUX + дополнително легло /3 лица/ 48 64 64 81 64 64
апартман со 1 спална соба LUX + 2 дополнителни легла /4 лица/ 54 70 70 86 70 70
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 48 64 64 81 64 64
2 возрасни + 2 деца (02-11.99) 48 64 64 81 64 64
3 возрасни + 1 детe (02-11.99) 48 64 64 81 64 64
апартман со 2 спални (4/6)  01.05-23.05 24.05-15.06 16.06-30.06 01.07-27.08 28.08-10.09 11.09-23.09
изнајмување апартман со 2 спални RO /4 лица/ 71 91 91 110 91 91
апартман со 2 спални + дополнително легло /5 лица/ 71 91 91 110 91 91
апартман со 2 спални + 2 дополнителни легла /6 лица/ 71 91 91 110 91 91
4 возрасни + 1 детe (02-11.99) 71 91 91 110 91 91
4 возрасни + 2 деца (02-11.99) 71 91 91 110 91 91
5 возрасни + 1 детe (02-11.99) 71 91 91 110 91 91
апартман со 2 спални LUX (4/6) 01.05-23.05 24.05-15.06 16.06-30.06 01.07-27.08 28.08-10.09 11.09-23.09
изнајмување апартман со 2 спални LUX RO /4 лица/ 84 107 107 133 107 107
апартман со 2 спални LUX + дополнително легло /5 лица/ 84 107 107 133 107 107
апартман со 2 спални LUX + 2 дополнителни легла /6 лица/ 84 107 107 133 107 107
4 возрасни + 1 детe (02-11.99) 84 107 107 133 107 107
4 возрасни + 2 деца (02-11.99) 84 107 107 133 107 107
5 возрасни + 1 детe (02-11.99) 84 107 107 133 107 107

15% попуст за престој од 7 до 28 ноќевања важи за резервации со престој во периодот 01.05.-15.06. & 11.09.-23.09


Слични понуди

Hotel Peshev

Hotel Peshev

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 10минути одење до плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, паркинг, детско игралиште, градина, мини фудбал. Сместување: сите соби се со ТВ, бања со туш, фрижидер, клима уред. Услуга: ноќевање со доручек / полупансион.   Peshev Family hotel 3* BB/HB DBL STANDARD соба (
Aparthotel Macon Residence

Aparthotel Macon Residence

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас. Општи информации: хотелот се детско игралиште, изнајмување кола, конференциска сала, спортски инструктор, СПА центар, ресторан, лоби бар, кафуе за деца. Сместување: сите соби се со бањи кои се со туш, ТВ, клима, телефон, фен за коса, мини бар, фрижидер, тераса, додека апартманите се и со кујна. Услу
Hotel Sineva Park

Hotel Sineva Park

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 150м од плажа  плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, паркинг, детско игралиште, градина, базен за деца, фитнес центар, сауна. Сместување: сите соби се со ТВ, бања, телефон, клима уред. Услуга:  All inclusive.   Sineva Park 3* ALL DBL соба STANDARD (2/2+1/
Hotel Tropics

Hotel Tropics

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 150м од плажа  плажа. Општи информации: ресторан, базен, базен за деца, паркинг, детско игралиште, солариум, џакузи, градина. Сместување: сите соби се со клима уред, балкон, мини бар, телефон, сеф, бања со туш, фен за коса, ТВ. Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион / полнпансион. &