logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartments MPALALA - Агиос Николаос


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на самата плажа.

Општи информации: апартхотелот поседува рецепција, ресторан, скара, паркинг, двор со градина.

Сместување: секоја соба поседува фрижидер, ТВ, клима уред, мини кујна, бања со туш, и балкон.

Услуга: само ноќевање.

 

 

Мпалала

месец

мај

јуни

јули

август

септември

термин

24

31

7

14

21

28

5

12

19

26

2

9

16

23

30

6

13

20

ноќевања

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

Цена по лице

85€

85€

85€

85€

85€

85€

91€

129€

129€

129€

129€

129€

129€

129€

91€

85€

85€

85€

Цените се однесуваат по лице за 7 ноќевања/8 дена.

 

Доплати и попусти:

Дете до 2,99 год. бесплатно

Туристичка такса во студија и апартмани изнесува 0,50€, а во хотелите 1,50€ дневно.

 

 

АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ 50€ (35€ за деца 02-12 год.)

– Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
– Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
– Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.


Слични понуди

Studios Pinelope

Studios Pinelope

Локација: Се наоѓа во центарот на Едипсос на 130м од плажа. Општи информации:  поседува студиа, рецепција, паркинг. Сместување: секоја соба поседува фрижидер, ТВ, клима уред, мини кујна, бања со туш, и балкон. Услуга: само ноќевање.       Пенелопи месец мај јуни јули август
Aparthotel Vangelis - Агиос Николаос

Aparthotel Vangelis - Агиос Николаос

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на самата плажа. Општи информации: Апартхотелот поседува рецепција, сеф, бар, паркинг, детско игралиште, скара.    Сместување: Секоја соба поседува клима, ТВ, кујна, тоалет, тераса, Wi-Fi.    Услуга: Само ноќевање.         Vangelis м
Велигден во Едипсос, бања на море

Велигден во Едипсос, бања на море

ВЕЛИГДЕН во ЕДИПСОС на островот ЕВИА  Бања на море   ПРОГРАМА  1.Ден 16.04.2020. (четврток) СКОПЈЕ – ЕВИА Состанок на групата  во 23:00 часот пред паркингот на хотел „Русија“.  Тргнување од Скопје во 23:30 часот. 2.Ден 17.04.2020 (петок) СКОПЈЕ- ЕВИА Патување преку преминот Богородица низ Грција со кра
Makris Studios - Agios Nikolaos

Makris Studios - Agios Nikolaos

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на 4км од термалните извори на Едипсос. Општи информации: Располага со апармани, студиа и дуплекс, градина, паркинг и своја плажа со чадори и лежалки. Сместување: собите имаат целосно опремена кујна, бања, клима уред, интернет. Услуга: наем на апартмани и студиа.     M