logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel Paladion


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа на 150 метри од термалните бањи.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби бар, паркинг, градина.

Сместување: Собите се опремени со клима, ТВ, Wi-Fi, тоалет, тераса. 

Услуга: Ноќевање со појадок.

 

 


Слични понуди

Park Hotel, Агиос Николаос

Park Hotel, Агиос Николаос

Локација: Хотелот се наоѓа во прекрасно и мирно место на само 150 метри од плажа и на 1,5 км од Едипсос. Општи информации: Хотелот располага со 14 соби, рецепција, голема градина за релаксација. Сместување: Сите соби на хотелот имаат свој балкон, кујна, клима, WiFi и ТВ Услуга: ноќевање/ ноќевање со доручек.    
Apart-hotel DAFNI Studios

Apart-hotel DAFNI Studios

Локација: Хотелот се наоѓа во Едипсос, на 400 метри од термалните извори, 50 метри од големиот маркет Галаксис и 120 метри од градската плажа. Сместување: Хотелот располага со двокреветни соби, опремени со комплетно опремена кујна, купатило со туш кабини, балкон со поглед на градот или дворот, фрижидер, ТВ.