logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Солвекс ве води на Јонско и Јадранско мореИнформации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Ксамил


Слични понуди

Apartments AMELIA

Apartments AMELIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 350 метри од плажата Paradise Beach. Општи информации: Хотелот поседува бар, бесплатен паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабелска ТВ, Wi-Fi, кујна,  купатило,  тераса. Услуга: RO.     APARTAMENT AMELIA Тип на сместување За 7 дена Јули   За 1 лице
Hotel MARIKSEL

Hotel MARIKSEL

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 м од плажата, а националниот парк Butrint е 5км одалечен. Општи информации: Хотелот поседува ресторан, бар, бесплатен паркинг, бесплатно WiFi, градина, детско игралиште. Сместување: Собите се опремени со клима, кабелска ТВ, Wi-Fi,  купатило со фен,   тераса. Услуга: RO.    
Hotel ILIO

Hotel ILIO

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 km од плажата Puerto Rico Beach, 2.8 km од Butrint National Park. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, Wi-Fi, бар, бесплатен паркинг, градина, BBQ, собна услуга, детско игралиште, бесплатен трансфер од/до аеродром. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, кујна,  купатило со к
Hotel DRILONI

Hotel DRILONI

Локација: Хотелот се наоѓа на 500 метри од плажата Paradise Beach, 500 метри од плажата Lori Beach и 800 метри од центарот на Ксамил. Општи информации: Хотелот поседува менувачница, паркинг, сеф, бесплатно Wi-Fi, ресторан на плажата, барот Brothers Fish & Meat Tavern се наоѓа на 200 метри одалеченост. Сместување: Собите се опремени со клима,