logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartments Viol


Информации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Валона

Локација: Апартманите се наоѓа во Валона, на 200м од плажата Lungo Mare.

Општи информации: Апартманите поседуват паркинг, Wi-Fi, супермаркет има на 10м од влезот, бар и ресторан на 50м, детско катче на 10м, аптека на 150м.

Сместување: Собите се опремени со клима, TВ, Wi-Fi, купатило со туш,  кујна, фрижидер, тераса.

Услуга: Ноќевање.

 

Услуга

01.06. - 30.06.

01.07. - 31.07.

01.08. - 10.09.

11.09. - 30.09.

Apt 1+1 ( 3 pax or 4 pax)

41€

47€

60€

42€

*Цената е за апартман

Превоз секој петок 45€ (2790 денари)

Деца до 2 години бесплатно (без седиште)
- Деца од 3-12 год. – 35€
- Поаѓање од Скопје пред хотел Вип во 02:30 ч. секој петок.
- Поаѓање од Валона секој петок.


Слични понуди

Hotel New York

Hotel New York

Локација: Хотелот се наоѓа во Валона, веднаш до својата приватна плажа, на 5 километри од центарот на Валона и на 3 минути пешачење од локалната автобуска станица.. Општи информации: Хотелот поседува  24 часовна рецепција, ресторан, бар, приватен паркинг, Wi-Fi,  базен, градина со тераса, детско игралиште, џакузи. Сместување: Собите се
Hotel Olympia Village

Hotel Olympia Village

Локација: Хотелот се наоѓа во Валона, на 15м од плажата. Општи информации: Хотелот поседува  24 часовна рецепција, бар, приватен паркинг,  базен, тераса, градина, детско игралиште. Сместување: Собите се опремени со клима, ТВ, Wi-Fi, купатило со фен,  тераса. Сите соби се со поглед кон морето. Услуга: Ноќевање со доручек, полу-панс
Hotel Monte Carlo

Hotel Monte Carlo

Локација: Хотелот се наоѓа во Валона, на 100м од плажата. Општи информации: Хотелот поседува  бар, приватен паркинг, градина, базен, тераса. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, Wi-Fi, купатило со фен,  тераса. Услуга: Ноќевање со доручек, полу-пансион, полн-пансион.   Услуга 01.06 - 30.06 01.
Apartments Gezimi

Apartments Gezimi

Локација: Апартманите се наоѓа во Валона, на 300м од плажата Lungo Mare. Општи информации: Апартманите поседуват паркинг, градина, тераса. Сместување: Собите се опремени со клима, TВ, Wi-Fi, купатило со туш, потполно опремена кујна, фрижидер, тераса. Услуга: Ноќевање.   Услуга 01.06 - 30.06 01.07 - 31.08. 01.09 - 30