logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel Blue Eye zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Ксамил

Локација: Хотелот се наоѓа во Ксамил на 1км одалеченост од плажата Puerto Rico Beach и 2.8 km од Butrint National Park.

Општи информации: Хотелот поседува  24 часовна рецепција, Wi-Fi,  бар, приватен паркинг, Wi-Fi,  базен, градина.

Сместување: Собите се опремени со клима, ТВ, Wi-Fi, купатило,  тераса. 

Услуга: Ноќевање со доручек.

 

 

Услуга

01.06. - 30.06.

01.07. - 15.07.

16.07. - 31.07.

01.08. - 31.08.

01.09 - 30.09.

Приземје

BB

25€

28€

37€

38€

26€

Прв кат

BB

28€

31€

38€

42€

29€

Втор Кат

BB

28€

31€

38€

42€

29€

  • Цената е по лице за ноќевање со доручек

ПРЕВОЗ

До автобуската станица во Ксамил 50€(3100 денари)

За деца (2-11.99  год.) за превоз, се одбива 10 евра од цената за возрасен.
- Поаѓање од Скопје од Дрводекор во 22:00 ч. секој четврток.
- Поаѓање од Ксамил и Саранда во 14:00 ч. секој петок.
- Понудата важи за месец јуни, јули, август и септември

 

Превоз секоја сабота 55€ (3410 денари)

Деца до 2 години бесплатно (без седиште)
- Деца од 3-12 год. – 45€
- Поаѓање од Скопје пред хотел Вип во 23:00 ч. секоја сабота.
- Поаѓање од Ксамил секоја недела.


Слични понуди

Hotel DRILONI

Hotel DRILONI

Локација: Хотелот се наоѓа на 200метри од плажата Castle Beach, 500 метри од плажата Paradise Beach, 500 метри од плажата Lori Beach и 800 метри од центарот на Ксамил. Општи информации: Хотелот поседува менувачница, паркинг, сеф, бесплатно Wi-Fi, ресторан на плажата, барот Brothers Fish & Meat Tavern се наоѓа на 200 метри одалеченост. Сместув
Hotel Mariksel

Hotel Mariksel

Локација: Хотелот се наоѓа во Ксамил, на 200м од плажата и 5км од националниот парк Бутринт. Општи информации: Хотелот поседува  24 часовна рецепција, ресторан со тераса, бар, приватен паркинг, градина, детско игралиште. Сместување: Собите се опремени со клима, ТВ, Wi-Fi, купатило со фен,  тераса. Услуга: Ноќевање со доручек, полу-панс
Hotel ILIO

Hotel ILIO

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 km од плажата Puerto Rico Beach, 2.8 km од Butrint National Park. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, Wi-Fi, бар, бесплатен паркинг, градина, BBQ, собна услуга, детско игралиште, бесплатен трансфер од/до аеродром. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, кујна,  купатило со к
Hotel Memaj

Hotel Memaj

Локација: Хотелот се наоѓа во Ксамил, на 120м од плажата Castle Beach, 100м од центарот на градот. Општи информации: Хотелот поседува приватен паркинг, Wi-Fi. На 5 минути пешачење одалеченост се наоѓа бар ресторан Luna Сместување: Собите се опремени со ТВ, Wi-Fi, купатило, кујна, тераса, сеф, работна маса, клима. Хотелот нуди соби со микробранова