logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Пакет аранжман со авион ; од Skopje до Rhodes, Greece


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Јонски Брег

EL GRECO          

од
EUR 1057 00 2 возрасни
 
Локација: Хотелот се наоѓа во градот Родос, на 200м. од плажата Елли и 2км од плажата Иксиа.
Сместување: Хотелот нуди сместување во двокреветни соби и соби наменети за фамилии со "bunk bed" (кревет на спрат), опремени со клима, балкон, мини фрижидер, ТВ, тоалет со туш, телефон.
Услуга: "All Inclusive Light", полн пансион + локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во период 21:30-23:00 часот.
Хотелски содржини: Сеф (со доплата), лежалки и чадори покрај базенот (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно, достапен во лобито)

Слични понуди

Aparthotel LIDO - Едипсос

Aparthotel LIDO - Едипсос

Локација: Се наоѓа на самата обала со директен поглед кон морето, во главна пешачка улица.   Општи информации: Апарт. хотелот располага со двокреветни студија со додатни лежаи на I, II и III кат. Објектот поседува и рецепција, бар и лифт.   Сместување: Секое студио има комплетно опремена кујна со прибор предвиден за бро
Makris Studios - Agios Nikolaos

Makris Studios - Agios Nikolaos

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на 4км од термалните извори на Едипсос. Општи информации: Располага со апармани, студиа и дуплекс, градина, паркинг и своја плажа со чадори и лежалки. Сместување: собите имаат целосно опремена кујна, бања, клима уред, интернет. Услуга: наем на апартмани и студиа. APARTHOTEL MAKRIS
VILLA SPIROS - Nidri

VILLA SPIROS - Nidri

 Вилата Spiros има убав уреден двор и е лоцирана на влез во Нидри, на 150м од плажа, 1 км од центар на Нидри. Објектот располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, сите со поглед на море, опремени со тоалет со туш, кујна и балкон. Студијата располагаат и со ТВ и клима за кои се доплаќа дополнително во објектот.  
Aparthotel GRAND EVA

Aparthotel GRAND EVA

Локација: На само 100 метри од самата плажа, со прекрасно уреден двор, со над 50 палми и приватен покриен паркинг.   Општи информации: Апарт. хотелот располага со двокреветни,трокреветни, четворокреветни и петокреветни студиа на приземје како и двокреветни, трокреветни, четворокреветни, петокреветни и шесторокреветни апартмани