logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Пакет аранжман со авион ; од Skopje до Rhodes, Greece


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Родос

EL GRECO 

од

EUR 1057 00

2 возрасни
 
Локација: Хотелот се наоѓа во градот Родос, на 200м. од плажата Елли и 2км од плажата Иксиа.
Сместување: Хотелот нуди сместување во двокреветни соби и соби наменети за фамилии со "bunk bed" (кревет на спрат), опремени со клима, балкон, мини фрижидер, ТВ, тоалет со туш, телефон.
Услуга: "All Inclusive Light", полн пансион + локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во период 21:30-23:00 часот.
Хотелски содржини: Сеф (со доплата), лежалки и чадори покрај базенот (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно, достапен во лобито)

Слични понуди

TORONI BLUE SEA (OLD WING **+)

TORONI BLUE SEA (OLD WING **+)

HOTEL TORONI BLUE SEA (OLD WING **+) Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од најпопуларните песочни плажи на Ситонија, Халкидики.Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, pool бар, snack бар, бежичен интернет (wi-fi), паркинг, мини маркет...Сместување: Хотелот е организира
Studios ASTERIA Hotel - Edipsos

Studios ASTERIA Hotel - Edipsos

Локација: Хотелот се наоѓа во срцето на бањскиот град Едипсос, на само 50 метри од плажата и на 100 метри од топлите извори. Со една кратка прошетка ќе се најдете во близина на пазарот и многубројните ресторани со вкусна храна. Општи информации: Хотелот располага со рецепција секогаш достапна за гостите Своето утринско кафе може да го испиете
ВИЛА КАРАМАВРОС - ПЕФКОХОРИ

ВИЛА КАРАМАВРОС - ПЕФКОХОРИ

ПЕФКОХОРИ – вила КАРАМАВРОС     Вила Карамаврос се наоѓа на главната улица, на околу 150 m од плажата. Без разлика што вилата се наоѓа на главната улица, гостите секако ќе уживаат во амбиентот на оваа вила, како наутро така и навечер. Навистина ретко може да се најде вака уреден двор, исполнет со зеленило и цвеќиња. Вилата распол