logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Aparthotel EYMORFIA - Едипсос


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа
Локација: Овој хотел е еден од најубавите објекти во Едипсос. Се наоѓа на околу 80 метри од обалата, во непосредна близина на хотелот Хермес.
 
Општи информации: Апарт. хотелот располага со двокреветни студиа со додатни кревети на I, II, III и IV кат. Објектот во својот состав има рецепција и лифт.
 
Сместување: Секое студио има опремена кујна со прибор за предвидениот број гости, купатило, ТВ, клима, Wi-Fi, тераса. 
 
Услуга: НА (наем на студиа).
 
Напомена: Користењето на клима уредот е вклучено во цената на аранжманот. Постелнината се менува на секои 5 дена.
 
 
Студио 03.06.-
13.06.
13.06.-
23.06.
23.06.-
03.07.
03.07.-
13.07.
13.07.-
23.07.
23.07.-
02.08.
02.08.-
12.08.
12.08.-
22.08.
22.08.-
01.09.
01.09.-
11.09.
11.09.-
21.09.
1/2 85 115 130 145 165 185 185 185 165 115 85
Додатно легло 70 90 95 105 115 125 125 125 110 90 65
 
 
 
  • Цена по лице за наем на студио за 10 ноќевања - 11 дена. 
  • Доплата за ручек/вечера (можност за избор на повеќе јадења) во ресторанот покрај морето чини  70 евра.

 

-Двајца возрасни и едно дето до 05,99 години во двокреветна соба - бесплатно на заедничко легло.

-Двајца возрасни и едно дето 05,99-11,99 години во двокреветна соба - попуст 50% на заедничко легло.

-Двајца возрасни и едно дето 05,99-11,99 години во двокреветна соба - попуст 30% на додатно легло.

-Двајца возрасни и две деца во двокреветна соба - 1во дете до 05,99 години - бесплатно, 2ро дете до 11,99 години - 30% попуст.

-Двајца возрасни и две деца во двокреветна соба - 1во дете 05,99-11,99 години - 50% попуст, 2ро дете до 11,99 години - 30% попуст.

 

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.

 

ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето