logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Vila ASTRA - Парга


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Јонски Брег - Апартмани
Локација: Се наоѓа во срцето на Парга кај популарната "Green Bakery" пекара, на само 250 метри од градската плажа, а во близина има продавници, аптека, пекари. Од најпопуларната плажа Валтос, вилата е одалечена на 10 минути бавно пешачење.
 
Содржина на вилата: Во својот состав има двокрветни и трокреветни студиа на приземје и на I  спрат. Студиата се опремени со кујна (трпезариска маса и столици, фрижидер, решо со 2 рингли на струја, апарат за загревање вода, тостер, прибор за јадење), купатило со туш, плакар, ноќно плакарче, маса со огледало за шминкање, фен, ТВ, клима, тераса со гарнитура за седење. Тераса која ни пружа чувство на преубавиот стар град. Не пропуштајте ! 
 
 
 
Студио  27.05-
06.06
06.06-
16.06
16.06-
26.06
26.06-
06.07
06.07-
16.07
16.07-
26.07
26.07-
05.08
05.08-
15.08
15.08-
25.08
25.08-
04.09
04.09-
14.09
14.09-
24.09
24.09-
03.10
10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи 10 ноќи
1/2 студио 109 159 199 179 209 249 259 259 229 179 199 159 159
1/3 студио 99 149 179 139 165 185 195 195 175 145 179 139 139

 

  • Цената без * претставува цена за најмување на сместувањето за наведениот број лица. 

 

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.

 

 

ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето