logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Hotel XENIOS ANASTASIA RESORT & SPA - Неа Скиони zvezdazvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Халкидики

Локација: Хотелот  се наоѓа не далеку од Неа Скиони на само 3 километри, лоциран е на самата плажа.

Општи информации:  Поседува рецепција, бар,"internet corner" (со доплата на лице место), 2 тениски терена (со доплата на лице место), мини клуб за деца, СПА центар (мал базен, сауна, теретана, турско купатило со доплата на лице место), паркинг..  Чадорите и лежалките покрај базенот се вклучени во цената, а на плажа се доплатуваат околу 7 евра (сет: 2 лежалки и 2 чадора) за резервација на база полупансион.

Сместување: Сите соби во хотелот се климатизирани и имаат купатило со фен, Wi-Fi (бесплатно), САТ ТВ, мини бар ( се плаќа за резервација на база полупансион), сеф и  тераса.

Услуга: Полупансион плус, полн пансион или се вклучено: доручек, ручек, вечера - шведска маса (самопослужување). Услугата полупансион подразбира козумирање на безалкохолни пијалоци, кафе и вода за време на вечерата.


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето