logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Balneo Programs MARINA 4* & PALACE 5* - Sunny Day zvezdazvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Св.Константин и Елена

Локација: Двата хотела се наоѓаат во прекрасен парк на самата плажа.

Општи информации: Хотелот Палас е реновиран во 2004 година. Поседува балнеолошки центар, базени, рецепција, лоби-бар, бутик, козметички салон, сеф (на рецепција), фризерско студио, ресторан, a la carte ресторан, коктел бар, менувачница, бесплатни чадори и лежалки. Хотелот Марина е реновиран во 2003 година. Поседува рецепција, сеф (на рецепција), балнеолошки центар, менувачница, ресторан, a la carte ресторан, бесплатни чадори и лежалки.

Сместување: Собите се опремени со клима, САТ ТВ, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.

Спорт и забава: пинг-понг, билијард, сауна, соларум, фитнес, детско игралиште, градинка, надворешен базен.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето