logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel KAVKAZ GOLDEN DUNE zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на 5минути од плажата, на 1 километар од центарот на Сончев Брег.

Општи информации: Хотелот поседува 99 соби и  18 апартмана, рецепција, коктел бар, ресторан, интернет, паркинг, шопинг центар, менувачница, фризерско студио.

Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, сеф, купатило со туш/када, тераса.

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: надворешен базен со чадори и лежалки, фитнес центар , сауна, масажа, пинг-понг.

 

Kavkaz Golden Dune 4*     ALL
DBL соба (2/2+1)  20.05-10.06 11.06-19.06 20.06-02.07 03.07-10.07 11.07-20.08 21.08-03.09 04.09-30.09
п.п. DBL ALL 28 34 37 41 52 41 28
SGL соба /1 лице/ 39 52 56 68 94 68 39
DBL соба /2 лица/ 56 68 75 83 105 83 56
DBL + дополнително легло /3 лица/ 77 93 103 114 144 114 77
1 возрасен + 1 детe (02-11,99) 42 51 56 62 92 62 42
1 возрасен + 2 деца (02-11,99) 56 68 75 83 105 83 56
2 возрасни + 1 детe (02-11,99) 56 68 75 83 105 83 56

10% попуст за резервации направени до 20.04 и платени 100% до 25.04

 


Слични понуди

Hotel LION

Hotel LION

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата во северниот дел на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 2 ресторана, лоби-бар, бар, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi, телефон, мини-бар, купатило со када, фен, тераса. Услуга: Полу пансион + (доручек, вечера, пијалок). Спорт и
Hotel PRESTIGE HOUSE

Hotel PRESTIGE HOUSE

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата, а на 10 минути од центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, ресторан,  градина,  интернет, менувачница, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, кабелскаТВ, телефон, фрижидер/кујна, купатило, тераса. Услуга: A
Aparthotel AVENUE DELUXE

Aparthotel AVENUE DELUXE

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, 3 бара, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: All Inclusive. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, саун
Hotel BELLEVUE

Hotel BELLEVUE

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 274 соби, рецепција, сеф, 2 ресторана, 3 бара, менувачница, сопствена плажа, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: All Inclusive +. Спорт