logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Aparthotel LARA - S zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Црна Гора
Место: Добре Воде

Локација: Aпарт. хотелот се наоѓа на 130 метри од плажата "Veliki Pijesak".

Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 студиа, рецепција, сопствен резервоар за вода, интернет, тераса паркинг.

Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, фрижидер, купатило со туш, фен, тераса.

 

Тип на студио Услуга до - 15.06 13.09 - 23.09 15.06 - 25.06 03.09 - 13.09 25.06 - 05.07 24.08 - 03.09 05.07 - 15.07 14.08 - 24.08 15.07 - 25.07, 25.07 - 04.08,  04.08 - 14.08
1/2 HB 14 18 21 24 26
1/3 HB 14 17 20 23 25
1/4 HB 14 16 19 21 24

 

 

*Цена по лице на ден на база полу пансион.
 
HB -  полн пансион (ноќевање, појадок/вечера, појадок/ручек, ручек/вечера).
 
 
 
*Попусти и доплати:
 
-Дете до 2 г. - бесплатно ( на заедничко легло, / храна).
 
-Дете  2-10 г. - на заедничко легло - се наплатува 50% од цената.
 
-Дете 2-12 г. - на посебно легло - се наплатува 70% од цената.
 
-Дете до 12 г. со 1 возрасен во 1/2 студио - се наплатува 80% од цената.
 
-Доплата за клима - 2 еур. по студио дневно.
 
-Туристичка такса: 1 еур. по лице на ден.
 
-Осигурување: 0,50 еур. по лице на ден.
 
 
*Сместување во студиата од 12.00 ч., напуштање до 09.00 ч.

 

 

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето