logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel GREEN BEACH RESORT zvezdazvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 километри од заливот Ѓундоган, на 25 километри од центарот на Бодрум, и на 45 километри од аеродром Милас - Бодрум.

Општи информации: Хотелот поседува 479 соби, рецепција, 6 бара, главен ресторан, 2 a la carte ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купатило со када/туш, фен, тераса.

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: надворешен базен, 2 детски базенa, Аква парк, СПА центар, масажи, третмани на лице, Турска бања, сауна, внатрешен базен, Фитнес центар, мини клуб, игралиште за деца, пинг-понг, пикадо, билијард, тенис, кошарка, одбојка на плажа, мини-голф, диско, анимација за деца и возрасни, фризерско студио. 

  

Слични понуди

Hotel  COSTA BITEZHAN BEACH

Hotel COSTA BITEZHAN BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа на 6 километри од центарот на Бодрум и на 42 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, фрижидер, купатило, крпи, козметички сет, фен, терас
Hotel YASMIN BODRUM RESORT

Hotel YASMIN BODRUM RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа на брегот на морето, на 20 километри од Бодрум, 5 километри oд Тургутреис, и на 55 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 152 соби, рецепција, 3 барови, главен ресторан, 3 a la carte ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, мини-маркет, бутик, менувачн
Hotel WOW BODRUM RESORT

Hotel WOW BODRUM RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа на брегот на морето, во познатото летувалиште Ѓумбет на 2-3 километри од Бодрум и на 30 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 561 соба, рецепција, 7 барови, 6 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, маркет. Сместување: Собите се опремени со клима, сатели
Hotel HAPIMAG RESORT SEA GARDEN

Hotel HAPIMAG RESORT SEA GARDEN

Локација: Хотелот се наоѓа на полуостров, на 17 километри од Бодрум и на 40 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 285 соби, рецепција, 12 ресторани, 4 барови,  3 сопствени плажи со чадори и лежалки, сервис за перење и пеглање, продавница за сувенири, супер маркет, бутици,  паркинг.  Сместување: