logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Хисар - Резултати од пребарувањето

Hotel AUGUSTA

Hotel AUGUSTA

Локација: Хотелот се наоѓа во градот Хисар, веднаш до градскиот парк со археолошки пронајдоци. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, лоби-бар, градина, ресторан, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, клима, тоалет, тераса. Спорт и забава: СПА центар, надворешен и  внатреше
Hotel C COMFORT

Hotel C COMFORT

Локација: Хотелот се наоѓа во срцето на Хисар, во близина на паркот "Lily of the Valley".  На 3 минути пешачење од локалната атракција Римска бања. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, надворешен базен, лоби бар. Сместување:  Собите се опремени со клима, ЛЦД ТВ, мини-бар, купатило со када, бањарки, тераса. Спорт
Hotel HISSAR SPA

Hotel HISSAR SPA

Локација: Хотелот се наоѓа во еден од најатрактивните паркови во Хисар. Општи информации: Хотелот поседува 140 соби и 26 апартмани. Располага со рецепција, лоби-бар, базен, СПА центар, 2 ресторана, ноќен бар, 2 бара од кои едниот е покрај базенот, 5 конференциски сали, "Healing stone portals" едни од склуптурите кои се наоѓаат во дворот на хо
Hotel SANA SPA

Hotel SANA SPA

Локација: Хотелот се наоѓа во градот Хисар, на 160 километри од Софија и на 42 километри од Пловдив. Општи информации: Хотелот располага со 56 соби, рецепција, лоби-бар, сопствен минерален извор, богата градина, козметички салон, лоби бар во СПА центарот, ресторан, џус бар, 2 конференциски сали, детско мени. Сместување:  Собите се