logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Девин - Резултати од пребарувањето

Hotel DEVIN & SPA

Hotel DEVIN & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа во градот Девин, на 200 километри од Софија. Општи информации: Хотелот поседува со 8 еднокреветни соби, 48 двокреветни и 6 апартмана. Располага со рецепција, лоби-бар, конференциска сала, ресторан во бугарски етно стил, СПА центар, Wi-Fi, паркинг, можност за престој на домашни миленици (со доплата), б
Hotel ISMENA SPA & WELLNESS

Hotel ISMENA SPA & WELLNESS

Локација: Хотелот се наоѓа во мирниот дел на Девин, опкружен во прекрасна природа.   Општи информации: Хотелот располага со рецепција, ресторан, бар, градина, паркинг.   Сместување:  Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, мини-бар, тоалет со туш/када, сеф, Wi-Fi, телефон, тераса.   Услуга: Ноќевање со до
Hotel ORPHEUS SPA & RESORT

Hotel ORPHEUS SPA & RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот Девин. Општи информации: Хотелот поседува 123 соби. Располага со рецепција, лоби-бар, бар покрај базенот, 2 конференциски сали, сеф, 3 ресторана, СПА центар, Wi-Fi, паркинг, продавница за сувенири, бутик, фризерски салон, базени, пакетни медицински услуги со природни продукти од Црно Море. Сместува
Hotel PERSENK

Hotel PERSENK

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од центарот на градот Девин. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, ресторан, сеф, паркинг, менувачница, продавница за сувенири. Сместување:  Собите се опремени со клима, САТ ТВ, Wi-Fi, мини-бар, купатило со туш/када, тераса. Спорт и забава: СПА центар, внатрешен базен, базен