logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Грција - Касандра - Апартмани - Резултати од пребарувањето

VILLA ASIMENIA - Полихроно

VILLA ASIMENIA - Полихроно

Вила ASIMENIА се наоѓа во стариот дел на Полихроно во близина на центарот на ова туристичко место. Овој објект има трокреветни студиа, апартмани со една спална за три и четири лица и истите се респоредени на високо приземје и Прв кат, опремени со мини кујна, ТВ, клима и  Wi Fi Internet. Вилата е оддалечен од плажа на 400 м. Во близин
VILLA CORFU - Nea Flogita

VILLA CORFU - Nea Flogita

Локација: Вилата е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 50м од плажа. Општи информации: Располага со четворокреветни и петокреветни апартмани и четворокреветни студија. Сместување: Апартманите и студијата се пространи, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, тоаелт, клима (вклучено во цена)
VILLA DINIRA - Furka

VILLA DINIRA - Furka

Локација: Вилата е лоцирана на првата улица која поминува покрај брегот на Фурка. Препознатлива е по белата фасада и големите балкони. Во близина на градската плажа како и други објекти: ресторани и супермаркети и сл. Општи информации: Располага со трокреветни студиа + кревет фиока и се орентирани кон морето. Сместување: Студијата
VILLA EFI - Калитеа

VILLA EFI - Калитеа

Вила Ефи е лоцирана на 100 м. од центарот на Калитеа, во близина на црквата. Вилата е оддалечена на 450 метри од плажа, истата е опремена со четирикреветни апартмани опремени со 2 кревети во дневната соба и 2 кревети во спалната соба. Сите апартмани се опремени со сопствена кујна, тоалет, ТВ и клима. Вилата има Wi-FI интернет. DBL/TWIN - двокревет
VILLA ELEKTRA - Пефкохори

VILLA ELEKTRA - Пефкохори

Вилата се наоѓа покрај црквата, во непосредна близина на центарот, во мирниот дел на Пефкохори, оддалечена на околу 350 м. од плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија опремени со кујна, два или три кревети или француски кревет, тоалет, тераса, ТВ, клима... Легенда:DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - е
VILLA FLEGOS - Фурка

VILLA FLEGOS - Фурка

Опис Villa Flegos е голем комплекс во форма на поврзани хациенди, кои во својот состав брои повеќе различки студија и апартмани. Опкруженоста со зеленило, близината на градскиот плоштад, шеталиштето и плажата, "Флегос" го карактеризира како интересен објект за сите потенцијални гости. Сите студија се комплетно опремени со потребните содржини од меб
VILLA GRAMENOS - Polihrono

VILLA GRAMENOS - Polihrono

Локација: Вилата се наоѓа на околу 80м од плажата на Полихроно. Општи информации: Располага со 4 пространи фамилијарни апартмани за сместување 4 и 5 лица распоредени на прв и втор кат. Сместување: Сите апартмани се опремени со комплет опремена мини кујна, балкон, тоалет, телевизор, клима уред (вклучено во цена) и интернет.  
VILLA GREBI - Polihrono

VILLA GREBI - Polihrono

Локација: Вилата се наоѓа на околу 80м од плажа во центарот на Полихроно. Општи информации: Располага со трокреветни студија и трокреветни студија со кревет на извлекување. Покрај вилата има паркинг за две возила. Сместување: Студијата располагаат со кујна опремена со прибор за јадење и готвење, купатило, телевизор, интернет и клим
VILLA HRISTOS - Siviri

VILLA HRISTOS - Siviri

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивната локација, непосредно пред плажата.. Општи информации: Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани, орентирани кон југо-запад, и од терасите ке уживате во прекрасното зајдисонце. Сместување: Сите студија и апартмани се опремени со кујна (опремена со ос
VILLA MAGDA 2 - Pefkohori

VILLA MAGDA 2 - Pefkohori

Локација: Вилата е сместена на шеталиштето во централниот дел на Пефкохори, во третиот ред на куќи од морето на околу 40м од плажа. Во близина на вилата има маркет, пекара, месара, продавница за овошје и зеленчук, ресторани, пицерии и сл. Општи информации: Располага со четворокреветни апартмани - дуплекси. Сместување: Секој апартма
VILLA OKEANIS - Furka

VILLA OKEANIS - Furka

Локација: Вилата е лоцирана во мирниот дел на Фурка и на одалеченост на околу 40м од градска плажа. Општи информации: Располага со четворокреветни апартмани на ниско приземје и на кат со пространи тераси. Сместување: Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, телевизор и клима уред (бесплатно користење).  
VILLA PANAGIOTIS - Pefkohori

VILLA PANAGIOTIS - Pefkohori

Локација: Вилата се наоѓа покрај игралиштето во центарот на Пефкохори и оддалечена е од плажа околу 200м. Општи информации: Располага со трокреветни студија кои се наоѓаат на првиот кат. Сместување: Студијата се опремени со кујна (основни садови за готвење и исхрана, фрижидер и решо со две рингли), купатило, телевизор, тераса со га
VILLA SARIZAS - Сивири

VILLA SARIZAS - Сивири

Вила Саризас е лоцирана во Сивири на Касандра, Халкидики – Касандра. Истата е оддалечена 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/2+1 апартмани опремени со сопствена кујна, тоалет, балкон, ТВ, клима. Вилата има Wi-Fi интернет. DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP
VILLA SIRTAKI - Сивири

VILLA SIRTAKI - Сивири

Вила Сиртаки е лоцирана во во Сивири, на околу 50 метри од хотелот Џени и околу 200 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/2+2 апартмани сместени на 1ви кат, со голема и комплетно опремена кујна, бања, ТВ и клима уред. DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE &ndash
VILLA STASHA - Полихроно

VILLA STASHA - Полихроно

Вилата STASHA Apartments се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од околу 190 метри од градската плажа. Во својот состав брои голем број на двокреветни и трокреветни студиа, како и апартман за сместување на своите гости. Единиците се распоредени во модерна зграда, со приземје, прв и втор кат. Единиците нудат можност за квалитетно