logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Албанија - Саранда - Резултати од пребарувањето

Hotel ALOHA

Hotel ALOHA

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува бар,ресторан, бесплатен паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабелска ТВ, Wi-Fi,фрижидер,  купатило,  тераса. Услуга: HB,FB.     HOTEL ALOHA Тип на сместување За 7 дена 17 Јули - 31 Август   SGL (дору
Hotel OASIS

Hotel OASIS

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува ресторан,Wi-Fi (се наплаќа), паркинг (се наплаќа), менувачница, градина, бар, BBQ (се наплаќа). Сместување: Собите се опремени со клима, кабелска ТВ,  купатило, фен,  тераса. Услуга: HB.     HOTEL OASIS Тип на сместување
Hotel VILA E BARDH

Hotel VILA E BARDH

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа Sarande Main Beach, 1 km од Saranda City Beach и 1.5 km од Maestral Beach. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, Wi-Fi, бар, паркинг (3€), градина,  собна услуга,сеф. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, кујна,  купатило со када, фен,  тераса. Усл
ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА ВО САРАНДА

ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА ВО САРАНДА

ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА ВО САРАНДА 07 – 10.09.2020 ВО Х.АЛОХА ПРОГРАМА 1. ден 07.09.2020. (понеделник) СКОПЈЕ - САРАНДА Тргнување од Скопје во 22:30 часот од пред паркингот на хотел „Русија“.  Патување преку преминот Кефасан преку Елбасан, и Фиер со повремени застанувања за одмор. 2. ден 08.09.2020. (вторник) САРАНДА Во у