logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Албанија - Ксамил - Резултати од пребарувањето

Hotel MARIKSEL

Hotel MARIKSEL

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, градина, детско игралиште, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек.   HOTEL MARIKSEL  
Vila ESTER

Vila ESTER

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, тераса, градина, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Услуга: Само сместување.   Vila Ester Тип на сместување/Период апартман 1 кат (5)
Villa Dzuliano

Villa Dzuliano

Локација: 150 м од една од повеќето плажи во Ксамил. Општи информации: Располага со 4 двокреветни студија и 4 четворокреветни апартмани, сопствен паркинг. Сместување: Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило, балкон. Услуга: само ноќевање. Термини Број на ноќевања Цена по лице со превоз 1 / 2