logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Грција - Лефкада - Апартмани - Резултати од пребарувањето

Villa Afroditi - Nidri

Villa Afroditi - Nidri

Локација: на самиот брег, 300 метри од плажа, во непосредна близина на центарот. Општи информации: уреден двор со зеленило и мала пицерија, рецепција, прикладни места за паркирање во близина.  Сместување: Студијата се опремени со мали кујни, тоалет, ТВ, клима ВКЛУЧЕНА во цена, тераси, чистење на апартманите на 3 дена. Студиата се со тра
VILLA ARGIRO - Agios Nikitas

VILLA ARGIRO - Agios Nikitas

Argiro Apartments е објект кој се наоѓа во непосредна близина на другата наша вила во Агиос Никитас. Со прекрасно уредениот двор исполнет со зеленило, преку кој излегува на главната улица кон градската плажа, овој објект дава одлични услови за одмор. Во својот состав расолага со неколку убаво опремени двокреветни студиа, сите со сопствен тоалет, ба
VILLA ATHINA - Vasiliki

VILLA ATHINA - Vasiliki

Цените се однесуваат за наем на студио или апартман, за 7 или 9 ноќевања (без превоз) АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ: 55 € (40 € за деца 2-12 год.)   ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ: -За употреба на клима уред (ac*) во SPIROS се доплатува во објектот (каде што е достапен) - Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објек
Villa Dzorzd - Nidri

Villa Dzorzd - Nidri

Локација: во самиот центар на местото, 100 метри од плажа, на само 20 метра многуте таверни и шеталиштето,  прикладни места за паркирање во близина. Општи информации: Студијата се со традиционален дизајн , со различна големина  и симпатично мало дворче. Сместување: Студијата се опремени со мали кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата, терас
VILLA MARGARITA - Agios Nikitas

VILLA MARGARITA - Agios Nikitas

 MARGARITI Rooms е еден од малкуте на број објекти, кои служат за сместување на туристи во живописното градче Агиос Никитас. Овој објект за сместување, кој е специфичен по својата градба, како впрочем и самиот рељеф на местото, оддамна се наоѓа на туристичката карта на Лефкада. Објектот Маргарити, располага со двокреветни соби за сместување, а
Villa Porto Fino - Nikiana

Villa Porto Fino - Nikiana

Локација: сe наоѓа на главниот пат одалечена само 30 тина метри од најблиската песочна плажа. Во близина на вилата има пекара, супермаркет и неколку таверни. Општи информации: Вилата располага со осум убаво опремени студија за 4 лица кои имаат 1 брачен кревет и 2 кревети на спрат. Сместување: Сите студија се опремени со кујна, клима, телевизор и
VILLA RIGAS - Nidri

VILLA RIGAS - Nidri

RIGAS Apartments е одличен објект, лоциран во првата линија на Нидри. Од едната страна достапен преку главната улица во Нидри, а од другата страна со само триесет метри оддалеченост од убавата плажа, Ригас сосема сигурно ќе го заслужи вашето внимание. Во својот состав брои неколку студија за сместување и повеќе соби кои нудат хотелски тип на сместу
VILLA SPIROS - Nidri

VILLA SPIROS - Nidri

 Вилата Spiros има убав уреден двор и е лоцирана на влез во Нидри, на 150м од плажа, 1 км од центар на Нидри. Објектот располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, сите со поглед на море, опремени со тоалет со туш, кујна и балкон. Студијата располагаат и со ТВ и клима за кои се доплаќа дополнително во објектот.   Ц