logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Хрватска - Резултати од пребарувањето

Apartmani ANITA, Omish

Apartmani ANITA, Omish

Локација: Се наоѓа на 20м од плажа, одалеченост од маркет е 15м додека од ценатарот 30м. Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица како и паркинг место на 200м од објектот. Сместување: Апартманите за 4 лица имаат една спална соба, дневна соба со дополнително легло на развлекување, кујна, тоалет со туш, тераса и Wi-Fi. Усл
Apartmani GOJKO - Stanikji, Omish

Apartmani GOJKO - Stanikji, Omish

Локација: Се наоѓа на 120м од море, 250м од ресторан, 250м од маркет и 5км од Омиш. Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица и апартмани за 6 лица, приватен паркинг пред објектот и голема градина. Сместување: Апартманите за 4 лица имаат една спална соба со брачен кревет, дневна соба со дополнително легло на развлекување и
Apartmani IVAN, Omish-Nemira

Apartmani IVAN, Omish-Nemira

Локација: Се наоѓа на 120м од плажа, 250м од ресторан и 2км од центарот на Омиш. Општи информации: Располага со студиа за три лица и апартмани за четири лица. Сместување: Студиата и апартманите се опремени со една спална соба и кревет на развлекување во кујна, кујна, тоалет со туш, балкон, телевизор, Wi-Fi. Услуга: Само ноќев
Apartmani JURICHIKJ, Pisak

Apartmani JURICHIKJ, Pisak

Локација: Се наоѓа на 100м од море, 100м од ресторан, 20м од маркет, 9км од Башка Вода и 14км од Омиш. Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица и бесплатен паркинг покрај објектот. Сместување: Апартманите за 4 лица имаат две спални соби со брачен кревет и балкон со поглед на море, дневна соба со дополнително легло на разв
Apartmani MUNIVRANA, Omish

Apartmani MUNIVRANA, Omish

Локација: Се наоѓа на 100м од плажа, 250м од ресторан и 3км од центарот на Омиш Општи информации: Располага студиа и апартмани. Сместување: Стдуиата се за две лица и имаат соба со прачен кревет кој е во склом на кујна, тоалет со туш, балкон. Има две типа апартмани, едниот е за четири лица кој има една спална соба, дневна со кревет
Hotel BRZET - Omish

Hotel BRZET - Omish

Локација: Од центарот на градот Омиш го дели градското шеталиште со должина од 800 метри. Во близина се наоѓа црквата Св. Еуфемија Општи информации: Хотелот е од праволиниски тип со централен дел и тераса , опкружен со борова шума  покрај плажа со камчиња. Хотелот располага со вкупно 88 соби, од кои 26 трокреветни, 62 двокреветни со можн
OMISH / BRZET

OMISH / BRZET

Положба: во ОмишСместување: павиљонски, 88 соби, секоја климатизирана, опремена со тоалет, фен, сат.ТВ, фрижидер, балконУслуга: полупансионСодржини: рецепција, ТВ сала, аперитив бар, ресторан, сеф на рецепција, перална, менувачница...Плажа: песочнаСпорт и забава: на водаЦените се однесуваат на пакет аранжман
Villa IKO - Omish,  Nemira

Villa IKO - Omish, Nemira

Локација: Се наоѓа на 3км од центарот на Омиш - -Немира. Ресторанот се наоѓа на 200м како и самата плажа. Општи информации: Вилата се состои од 4 спрата. На приземје се наоѓаат апаратмани за 4 лица, а на останатите 3 ката се апартманите за 6 лица.Исто така поседува свој паркинг, пространа тераса за скара, ресторан. Сместување: Апар
МАКАРСКА - АПАРТМАНИ

МАКАРСКА - АПАРТМАНИ

   -Цените се однесуваат на наем на студио/апартман за 7 ноќевања (без превоз). -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска пртиввредност: 1 EUR = 62 MKD.   *ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ: -Доплата за полупансион (појадок и вечера) во ресторан 100 EUR (50 EUR за деца 2-12 г.). -Употреба на клима уред, се доплаќа во објектот (каде што
МАКАРСКА - АРАНЖМАНИ

МАКАРСКА - АРАНЖМАНИ

 10 ДЕНА/ 7 НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ! 01. ДЕН. СКОПЈЕ – МАКАРСКА Состанок на групата во 16:45 часот на паркингот пред хотел “Holliday Inn“, заминување за Хрватска во 17:00 ч. Патот води преку граничниот премин Блаце со Косово, Албанија и Црна Гора. Дневно и ноќно возење со попатни одмори. 02. ДЕН. МАКАРСКА Пристигнување